Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji (/Temat-Projekt-Zarabiam-Czyli-Panda-w-akcji-127085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Vasaki - 19-03-2016 02:49

Witajcie kochani Smile

Czas zaktualizować trochę temat więc zaczynamy Big Grin

Zarabiaj ze mną

[Obrazek: shortest-gfx.png?2016-05-17.0] [Obrazek: r5.jpg] [Obrazek: adfly.250x250.1.png] [Obrazek: banner250x250.png]

[Obrazek: banner_250x250_pl.jpg] [Obrazek: cpalead-thumb.jpg] [Obrazek: popads.net-250x250.gif] [Obrazek: 2519_2519_affiliate-manager-logo-256.png]

[Obrazek: perinstall.jpg] [Obrazek: photo.jpg] [Obrazek: ppi.jpg] [Obrazek: jMDqrtG.png]
Testy nowego programu pod ppi wypadły co najmniej... Słabo -.-

[Obrazek: nGvIJNg.png]

800+ kliknięć i tylko kilka instalacji...

[Obrazek: I3uyG5V.png]

Wrzuciłem na testy hotcpm i mimo że są 2 bannery + popup wygląda to tak...
[Obrazek: 2XdS1OX.png]

Za bardzo nie wiem o co chodzi i wniosek mam jeden, zrobie getway na stronie w postaci subsms...
Bd miał chwilę czasu to się za to odpowiednio zabiorę.


APP


[Obrazek: 7EG6SZS.png]
[Obrazek: adspayproimage.gif]
Clean

Zastanawiałem się co by wam tutaj wrzucic dzisiaj, jako bonus i hmmmm....
JAk skończe jeden skrypt przerabiać to wrzuce wam go tutaj Smile
taki ninja blaster na imacro Big Grin
(ryzyko bana jeszcze mniejsze Big Grin)
Ale niestety narazzie wygląda jak by wszystkie literki zjadły robaczki i ciężko sie w nim połapać (skrypt znaleziony na forum Aldzazira Tongue)


EDIT #19/03/2016
Jak obiecałem:

http://zarabiam.com/Temat-BOT-Bot-do-postowania-na-Facebook-za-Free-130659


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - sddr1000 - 20-03-2016 15:49

Wpadłem przypadkowo. Świetnie Ci idzie będę zaglądał częściej, sporo można się od Ciebie nauczyć ! Smile


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Vasaki - 23-03-2016 20:36

Witajcie Big Grin
Niesamowicie miło mi z tytułu tych wszystkich postów ^^
Bardzo mnie motywują by wg. prowadzić ten dziennik Smile

Zaczniemy od strony na pierwszy rzut Smile
[Obrazek: ImWMAAn.png]

A tutaj z samej strony i alexa Smile
[Obrazek: wfPWK7r.png]

Firesub profituje sobie na automacie Smile
[Obrazek: CKGq7Yt.png]

W sumie co kilka dni zlecam wypłaty po 300-500zl Smile
[Obrazek: Z4M6GkV.png]

Dzisiejszy automacik Smile
[Obrazek: fI2u5Mg.png]

No i Revshare Smile
[Obrazek: bR65wzx.png]

A tutaj zlecona pierwsza testowa wypłata Smile
[Obrazek: lKyq01A.png]

Link do programu Smile

[Obrazek: adspayproimage.gif]
Lub Czysty

Może macie jakieś podpowiedzi jak użyć tego serwisu, bo na subach nie konwertuje PPI pożal się boże...
Myślałem nad zrobieniem własnego stylu i wcisnięcie do niego ofert CPA konkretnie swoich np. Blablacar itp.
Ale nie wiem, może wy coś podpowiecie Smile


# Dodatek #
Po kilku rozmowach doszedłem do wniosku że skrypt oznaczający znajomych w poście dostępny publicznie +
postujący na tablicach innych osób + grup i wiele wiele innych bez banowania będzie za dużym prezentem.
I sposób po prostu się wypali w związku z czym trafił on do zamkniętej strefy Smile
Oznaczenie znajomych na zdjęciu + kto ze mną był + znajomi pod postem = 300 znajomych dostaje powiadomienia odnośnie postu.

Na szybko wrzucam wam jedynie część tego skryptu do postowania na grupach Smile
Pewnie nieprzydatny ale może zaprowadzi osoby naprawde zainteresowane earnowaniem do właściwego skryptu Smile
Link: جميع.txt

Było kilka pytań i spamu odnośnie wysyłania masowo wiadomości na pw i programu do niego Smile
Tę prośbę akurat spełnię Smile
Język ustawiamy na Angielski tj. "US"
Blaster_dla_zarabiam.com.rar

Pozdrawiam ^^



RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Bazyl - 23-03-2016 20:46

Jak zawsze super, gratulację i oby te dniówki rosły z dnia na dzień Big Grin


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Giorgios - 23-03-2016 21:23

(23-03-2016 20:36)vasaki napisał(a):  Witajcie Big Grin



" Po kilku rozmowach doszedłem do wniosku że skrypt oznaczający znajomych w poście dostępny publicznie +
postujący na tablicach innych osób + grup i wiele wiele innych bez banowania będzie za dużym prezentem.
I sposób po prostu się wypali w związku z czym trafił on do zamkniętej strefy Smile " czyli tylko osoby z " elity " forum mają dostęp do tych programów ? Wink


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Mauorycy - 23-03-2016 21:59

Ciekaw jestem kiedy przejedziesz się na swojej "dobroci"...pewnie jak dojdą Cię słuchy, że Twój skrypt/pomysł jest w dziale sprzedam za 10 zł jako autorska rzecz Smile

Powodzenia w zarabianiu! Smile


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - steel123 - 23-03-2016 22:26


"I sposób po prostu się wypali w związku z czym trafił on do zamkniętej strefy"
gdzie ten temat z tym? Smile bo nie widzę byś coś dodawał hm Smile?


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Vasaki - 23-03-2016 22:42

Dział Elity, dodawał Klin.
Osoby które będą potrafiły go uzyć tak by sposób się nie wypalił będą potrafiły go wyszukać.


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Giorgios - 23-03-2016 22:48

(23-03-2016 22:42)vasaki napisał(a):  Dział Elity, dodawał Klin.
Osoby które będą potrafiły go uzyć tak by sposób się nie wypalił będą potrafiły go wyszukać.

Tak, tak a myślisz że ludzie w elicie to są inni niż normalni earnerzy ? są lepsi ?


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Vasaki - 23-03-2016 23:02

Ani ja ani nikt inny tego nie powiedział.
Po prostu sposoby/metody wrzucane publicznie bardzo szybko się wypalają ze względu na brak umiejętności uzywania ich przez sporą grupę osób.