Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmonetyzowanie forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zmonetyzowanie forum (/Temat-Zmonetyzowanie-forum-126980)

Strony: 1 2 3


Zmonetyzowanie forum - rojasQ - 09-01-2016 11:01

Witam forumowiczów Smile
Od dłuższego czasu czytam na tym forum i dziś specjalnie założyłem konto, by napisać ten post.
Otóż prowadzę forum internetowe o tematyce gier, zarejestrowanych jest ponad 60k użytkowników. Na forum dodane są reklamy google adsense, jednak zarobki z tych reklam są bardzo groszowe, można powiedzieć że pokrywają tylko roczną opłatę hostingu.
No i w związku z tym mam pytanie, czy istnieje może jakiś sposób na wykorzystanie tego forum na zarobienie troszkę większych pieniędzy, nie mówię oczywiście o jakiś ogromnych sumach.
Czy jest ktoś dobry w stanie mi pomóc? Wink Na PW mogę podać adres, więc byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi doradził.
Pozdrawiam!


RE: Zmonetyzowanie forum - BartekHelp - 09-01-2016 11:05

Sprzedawanie reklam cs go, minecraft itp.


RE: Zmonetyzowanie forum - rojasQ - 09-01-2016 11:14

Reklamy cs:go? Co masz na myśli?


RE: Zmonetyzowanie forum - belly93 - 09-01-2016 17:15

Może spróbować reklaam z sieci afilacyjnych gier.


RE: Zmonetyzowanie forum - Kickster - 09-01-2016 17:21

Platne rejestracje w grach mmo lub cos w ten desen. portmmo.com sobie obczaj. Dobry tekst i gimbaza sie rejestruje i kasiura leci Lol


RE: Zmonetyzowanie forum - Stworkowaty - 09-01-2016 17:27

gameflow, portmmo polecam Smile


RE: Zmonetyzowanie forum - rojasQ - 10-01-2016 11:25

Próbowałem z portmmo, ale słabo to jakoś szło, nic z tego nie miałem. Nie wiem, może problem był po mojej stronie.


RE: Zmonetyzowanie forum - flown - 10-01-2016 18:01

Może zrób temat w offtopie temat z zestawieniem kont bankowych ze swoimi refami. Jak masz niską średnią wieku to może kogoś zainteresujesz kogoś założeniem pierwszego konta w banku Lol
Możesz sobie otworzyć też sklepik na Cupsell'u i sprzedawać jakieś tam koszulki z logo forum.
Porozsyłaj zapytania do właścicieli sieci serwerów (minecraft, tibia, metin etc.) z ofertą promowania ich serwerów w formie rozmieszczania banerów na stronie za opłatą.
Do głowy przyszły mi jeszcze reklamy kontekstowe i (obecny z resztą na tym forum) płatny mailing do użytkowników Smile


RE: Zmonetyzowanie forum - Admin - 10-01-2016 18:06

belly93 dobrze napisał, spróbuj z programami partnerskimi gier online, na forach gamingowych trudno zarobić, z googla też wpada bardzo malutko (po pare centów za klik) bo to jedna z NAJGORSZYCH nisz tematycznych dla adsensa... im więcej contentu dla danej tematyki istnieje w internecie tym gorzej płatne są reklamy. Jak wiadomo for gamingowych w sieci nie brakuje.


RE: Zmonetyzowanie forum - rojasQ - 10-01-2016 21:13

Hmm, spróbuję w takim razie jeszcze z tym portmmo.
Ogólnie na forum jest dużo linków do pobierania niewielkich plików. Kiedyś na te linki nałożone były skracacze adf.ly, ale stawki były słabe i średnio się to opłacało. Czy jest może jakaś konkretna alternatywa dla takiego serwisu?