Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki (/Temat-Etinovsky-brak-kontaktu-i-zwrotu-gotowki-126970)

Strony: 1 2 3 4


Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Kemesz - 08-01-2016 21:59

Nie spodziewałem się, że będę tutaj to pisać jednak opiszę sytuację w skrócie. Użytkownik @[Etinovsky] był mi dłużny 300 zł, otrzymałem 240 zł i od 12.11.2015r czekam na zwrot pozostałych 60 zł. Wcześniejsze próby kontaktu kończyły się wymówkami itd. Zaś teraz kontaktu brak. W razie potrzeby posiadam skan dowodu.


RE: Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Majka - 09-01-2016 22:12

@[Etinovsky] bardzo proszę o zabranie głosu w tej sprawie!
Ostatnia wizyta na forum 3 stycznia.


@[Kemesz] Koniecznie wstaw jakieś dowody sprawy.


RE: Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Kemesz - 09-01-2016 22:57

@[Majka] Dowody wysłałem Ci na PW.


RE: Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Majka - 10-01-2016 09:25

Dowody otrzymałam, sprawa jest prosta.
Kemesz dysponując danymi Etinovsky`ego w każdej chwili może zgłosić fakt oszustwa na Policję.
@[Etinovsky] czas oddać pieniądze w trybie natychmiastowym!!


Edit:
Po rozmowie z Kemeszem zdecydowaliśmy, że masz czas 48 godzin na oddanie pieniędzy.


RE: Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Etinovsky - 10-01-2016 17:49

Ludzie, Kemesz dopòscil sie wiekszego przestepstwa niz ja.. A pisalem Ci jaka sprawa, wiec? Bez przesady, kontakt sie nie urwa!, wiec nie wiem po co to obruszenie, nie rozumiem.

Wysłane z mojego FreeTAB 7001 HD IC przy użyciu Tapatalka


RE: Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Majka - 10-01-2016 17:51

(10-01-2016 17:49)Etinovsky napisał(a):  Ludzie, Kemesz dopòscil sie wiekszego przestepstwa niz ja.. A pisalem Ci jaka sprawa, wiec? Bez przesady, kontakt sie nie urwa!, wiec nie wiem po co to obruszenie, nie rozumiem.

Wysłane z mojego FreeTAB 7001 HD IC przy użyciu Tapatalka

Witamy na forum.
Pisz o co dokładnie chodzi?


RE: Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Etinovsky - 10-01-2016 17:55

Umowa została zawarta słownie, za porozumieniem stron.. Gdybym mial kogos oszukac, to nie podawalbym tak dokladnych danych. Owszem zalegam ze splata, ale to 60 zl, i oczywiscie kontak nie urwal sie, odpisuje dlaczego nie oddaje, wcale nie umywam rak, po prostu w danej chwili to nie jest mozliwe, co nie oznacza ze tego nie zrobie wcale.

Wysłane z mojego FreeTAB 7001 HD IC przy użyciu Tapatalka


RE: Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Majka - 10-01-2016 17:58

(10-01-2016 17:55)Etinovsky napisał(a):  Umowa została zawarta słownie, za porozumieniem stron.. Gdybym mial kogos oszukac, to nie podawalbym tak dokladnych danych. Owszem zalegam ze splata, ale to 60 zl, i oczywiscie kontak nie urwal sie, odpisuje dlaczego nie oddaje, wcale nie umywam rak, po prostu w danej chwili to nie jest mozliwe, co nie oznacza ze tego nie zrobie wcale.

Wysłane z mojego FreeTAB 7001 HD IC przy użyciu Tapatalka

Czyli kiedy oddasz?
My chcemy fakty!


RE: Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Etinovsky - 10-01-2016 18:03

Fakty saą takie, ze wielka przesada bylo straszenie policja, bo to byla dobrowolna operacja. Chcecie faktòw, oddam, do konca miesiaca, na 100 %, potem sam oddam sie karze.

Wysłane z mojego FreeTAB 7001 HD IC przy użyciu Tapatalka


RE: Etinovsky - brak kontaktu i zwrotu gotówki - Majka - 10-01-2016 18:18

Etinovsky dla mnie sprawa jest prosta jak... pożyczyłeś kasę musisz ją oddać!
Uzgodnij z Kemeszem ostateczną datę zwrotu.