Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage (/Temat-Jak-prosta-metoda-zwiekszyc-potencjalna-ilosc-lajkow-na-fanpage-126905)

Strony: 1 2


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - MaLiN - 13-02-2016 00:35

Ja robię tak, wchodzę na swój fanpage, szukam post, który ma więcej niż 5 likeów. Potem wybieram jako komentowanie/pisanie jako strona:

[Obrazek: image.jpg]

potem klikam w liczbę osób, które to lubią. W przykładzie jest to "i 14 innych osób" lubią to.

Mi pokazuje się takie coś:

[Obrazek: image.jpg]


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - seba274 - 13-02-2016 10:31

Ale to czy w takiej sytuacji na pewno zapraszam jako FanPage, a nie jako normalny użytkownik?

Edit
Sprawdziłem i osoba zostaje w ten sposób zaproszona do polubienia przez FanPage


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - MaLiN - 13-02-2016 10:37

Jeśli wybrałeś zarządzanie fanpage jako strona, to wszystkie czynności są jako strona Wink


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - kajo1995 - 02-03-2016 17:16

Ma ktoś na to jakiś skrypcik ?


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - kotwica666 - 03-03-2016 01:49

Fajny patent z tym przejściem na zapraszanie jako Fan Page - wcześniej tego nie zauważyłem!

Miałem kontakt z gościem który dostarczał mi na posta 5000 lajków za $0.40. Niestety kontakt się urwał. Teraz inny typ chce $2. Z 5000 dało się zaprosić około 100. Wydaje mi się, że i tak niezły rezultat jak za 40 centów Wink
Gdyby ktoś miał namiary na tak tanie usługi, to chętnie bym jeszcze coś zamówił Wink