Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage (/Temat-Jak-prosta-metoda-zwiekszyc-potencjalna-ilosc-lajkow-na-fanpage-126905)

Strony: 1 2


Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - MaLiN - 07-01-2016 17:34

Poradnik będzie krótki, pomysł może niektórym znany, ale to sposób na zdobycie "potencjalnych" likeów na swoim fanpage. Dlaczego potencjalnych? Ponieważ nie są to sztuczne like i zależy po prostu od danej osoby, czy zaakceptuje nasz zaproszenie do polubienia.

Przejdźmy do konkretów Huh

Jak zdobyć lajki?

Nasi potencjalni fani, to osoby które polubiły nasz post, ale nie polubili jeszcze naszego fanpage. Więc warto zareklamować w jakiś sposób nasz post, tak by ktoś wszedł na nasz profil fanpage i go polubił.

1. Klikamy w liczbę osób, które polubiły dany post, otworzy się okno i sprawdzamy, czy są osoby spoza grona fanów. Jeśli taka osoba się pojawi, będzie przy niej opcja "ZAPROŚ" - klikamy i czekamy na like'a na swoim fanpage. Oczywiście to nie gwarantuje, że za każdym gdy kogoś zaprosimy, to polubi fp, ale potencjalne szanse wzrastają Wink

[Obrazek: fanpage.jpg]

Z tego co udało mi się sprawdzić, to da się zaprosić osoby, które polubiły post jak jest ich min. 4/5 tak by pojawiła się opcja "i więcej". No chyba, że ktoś zna inny sposób na to Wink

Opcja jest jeszcze mało znana, dlatego też nie mam pewności czy u każdego to zadziała.


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - szy1sw - 07-01-2016 19:31

Zapraszamy jako fanpage czy jako priv konto? Reput Smile


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - Kleju93 - 07-01-2016 19:33

Jako fp


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - bartek9330 - 07-01-2016 19:41

U mnie nie ma zaproś obok ludzi Wink


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - MaLiN - 07-01-2016 20:12

(07-01-2016 19:31)szy1sw napisał(a):  Zapraszamy jako fanpage czy jako priv konto? Reput Smile

Jako fanpage


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - ciasnywiesiek93 - 08-02-2016 17:03

Działa ale u mnie tylko jak zapraszam z priv konta... Z poziomu fanpage nie działa Smile Dzięki, reput poleciał


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - MaLiN - 08-02-2016 19:36

Może wystarczy jak zalogujesz się jako fanpage Wink


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - Bordo - 12-02-2016 14:26

otwórzcie sobie fp w nowej karcie i nie logując się na nim zapraszajcie. w innym wypadku zamiast "zaproś" pojawi się zębatka Wink


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - seba274 - 12-02-2016 15:02

(08-02-2016 19:36)MLN napisał(a):  Może wystarczy jak zalogujesz się jako fanpage Wink

Nie mam pojęcia jak robisz to logując się na fanpage. Ja gdy zalogowałem się na fanpage nie mam tam opcji zaproś tylko zębatki. Będąc jako normalny użytkownik mam te opcje, ale nie chcę z konta zapraszać ludzi.

Screen z podglądu jaki mam gdy jestem zalogowany na fp


RE: Jak prostą metodą zwiększyć potencjalną ilość lajków na fanpage - wasia90 - 13-02-2016 00:14

Możesz dać moderatora na fake konto i z fake konta zapraszać