Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do spełnienia marzeń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do spełnienia marzeń (/Temat-Droga-do-spelnienia-marzen-126899)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 26-01-2016 00:08

Dzięki Panowie. Wink

Dzisiejsze "zarobki"
Adfly: 0,10$
Shoret: 0,22$
Razem: 0,32/1$

Zarobiłem już ponad 0,5$ co przy obecnym kursie daje mi jednego wojaka!! impreza

Wciąż mało, ale więcej niż wczoraj. Smile

Dodatkowo właśnie założyłem 2 nowe konta na fb, w planach mam posiadanie ich w ilości 100 sztuk. Smile


RE: Droga do spełnienia marzeń - Bordo - 26-01-2016 00:38

Traffic z polski? Ile wyswietlen okolo na te 0,2$?


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 26-01-2016 00:51

Zapewne ponad 90% z Polski, wyświetleń 146. Trochę mała stawka mi się wydaje. Niestety na shorte nie pokazuje z jakich krajów są kliki. Na adfly są bardziej szczegółowe statystyki i tam widzę, kilka kliknięć z innych krajów Europy (zapewne Polacy mieszkający za granicą) oraz po jednym kliku z USA i Kanady (też pewnie Polonia)


RE: Droga do spełnienia marzeń - Bordo - 26-01-2016 00:56

Dzieki Wink


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 27-01-2016 00:39

Dzisiaj dokładamy kolejne centy. Smile Grosz do grosza i będzie... na piwo. Big Grin
Adfly: 0,2$
Shorte: 0,3$
Daje to łącznie 0,5/1$

Dodatkowo założyłem 2 nowe konta na fb, 1 gmail i 2 e-maile. Big Grin Codziennie będę powtarzał ten pakiecik, dużo czasu to nie zajmuje a za miesiąc będzie z tego solidne zaplecze. Wink Małe kroczki składają się na duże kroki. Na forum jestem już ponad 2 lata i niewiele zarobiłem. Gdybym chociaż co drugi dzień robił coś takiego to dzisiaj bym dysponował nieprawdopodobnie dużym zapleczem i ciągnął gruby hajs. Big Grin

Aktualny cel to 1 dolar dziennie. Dzisiaj udało się wykonać 50% tego celu. Będzie lepiej. Wink Pozdrawiam.


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 28-01-2016 02:15

Dzisiaj rano byłem w szpitalu, na szczęście po przeszło ośmiu tygodniach zdjęli mi gips. Huh Resztę dnia spędziłem u dziadka gdzie miałem ograniczony dostęp do internetu. Dodatkowo posty z linkami były dzisiaj tylko na jednym fanpage'u. Dlatego też zarobki spadły w odniesieniu do dnia poprzedniego, ale i tak jestem zadowolony. Lol Niestety przez to wszystko nie założyłem też żadnego konta. Sad

Adfly: 0,15$
Shorte: 0,15$
Razem: 0,3/1$

Jutro chyba wracam do domu, to i zarobki wzrosną o kilka centów. Smile


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 29-01-2016 13:48

Wczorajszy dzień był do dupy jeśli chodzi o zarobek. Angry Strasznie mało czasu miałem. A wieczór spędziłem z kumplami przy browarku. Big Grin

Adfly: 0,12$
Shorte: 0,15$
Razem: 0,27/1$

Ciągle powtarzam sobie, że będzie lepiej. Wink


RE: Droga do spełnienia marzeń - Bordo - 29-01-2016 20:00

Nie polecam na Polakach dzialac w shorte i adfly Tongue w porownaniu do ameryki nic sie na nas nie zarobi Big Grin


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 30-01-2016 15:04

Wczoraj znowu mało czasu. Angry

Zarobione:
Adfly: 0,09$
Shorte: 0,18$
Razem: 0,27/1$

Bordo, no za USA są dużo lepsze stawki. Mam w planach atak na tamtejsze grupy na fb. Wink


RE: Droga do spełnienia marzeń - Bordo - 30-01-2016 22:59

Wlasnie sie do 3 zapisalem, lacznie maja 1,5 miliona ludzi. Podbije shorte Tongue