Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze (/Temat-Temu-Polakowi-Amazon-oferowal-10-miliardow-dolarow-Odmowil-nie-chce-sie-tanio-sprze-126780)

Strony: 1 2


Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - domin_dz - 05-01-2016 19:30

"Odrzucił miliardy od Amazona?! Chce więcej?! – piszą amerykańskie media. – Na co czeka? Przecież ta wycena jest z kosmosu! – pod takimi komentarzami Peter Szulczewski, pochodzący z Polski inżynier, zamieszcza facebookowy kciuk w górę. Nie zdradza czy sprzeda, ani za ile. Zapowiada, że stworzy największy, najbardziej wpływowy i angażujący serwis zakupowy na świecie."

Chodzi o Wish.com.

Źródło: http://natemat.pl/164027,temu-polakowi-amazon-oferowal-10-miliardow-dolarow-odmowil-nie-chce-sie-tanio-sprzedac


RE: Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - asiorek - 05-01-2016 22:46

To wish jest polski ? Big Grin no ladne rzeczy Big Grin

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - Czaq - 05-01-2016 22:53

Wow! Az sie wierzyc nie chce!


RE: Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - ClassAxion - 05-01-2016 23:13

LOL Lol Nie wiedzialem ze wish jest polski.


RE: Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - selfie - 05-01-2016 23:18

(05-01-2016 23:13)ClassAxion napisał(a):  LOL Lol Nie wiedzialem ze wish jest polski.

Polsko-Chiński Big Grin


RE: Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - Mailowiec - 06-01-2016 10:31

No czego się tu człowiek dowiaduje Jerk


RE: Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - Rav656 - 06-01-2016 11:25

Za takie grosze też bym się nie sprzedał...


RE: Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - Artinesse - 06-01-2016 11:46

A ja miałam takie przekonanie że coś z Polską ma ten wish wspólnego Smile kiedyś widziałam w necie zdjęcia ludzi pracujących w wish i tam było polskie nazwisko, nie wiem czy nawet nie tego pana.


RE: Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - CANNON - 06-01-2016 12:19

Zacznijmy od pytania czy Szulczewski jest Polakiem czy naturalizowanym Amerykaninem. Serwis jest raczej Amerykańsko-Chiński. Niby mała różnica, ale stawia sprawę w zupełnie innym świetle.


RE: Temu Polakowi Amazon oferował 10 miliardów dolarów. Odmówił, nie chce się tanio sprze - selfie - 06-01-2016 13:43

(06-01-2016 12:19)CANNON napisał(a):  Zacznijmy od pytania czy Szulczewski jest Polakiem czy naturalizowanym Amerykaninem. Serwis jest raczej Amerykańsko-Chiński. Niby mała różnica, ale stawia sprawę w zupełnie innym świetle.

Szulczewski posiada obywatelstwo Polskie więc tak, jest Polakiem Wink