Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam bota do fb, autopostowanie, zmiana linków, przelogowywanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam bota do fb, autopostowanie, zmiana linków, przelogowywanie (/Temat-Szukam-bota-do-fb-autopostowanie-zmiana-linkow-przelogowywanie-126750)



Szukam bota do fb, autopostowanie, zmiana linków, przelogowywanie - kozzaq - 05-01-2016 04:32

Szukam bota, który zrobi za mnie dosłownie wszystko, mam przygotowane konta z grupami, chce aby taki bot losował jedną z kilku wiadomości do tego losował link z puli, dodawał na kazdym koncie posty do 10 grup po czym logował na kolejne konto i powtarzał czynność, aż skończy wszystkie konta.
Chętnie zapłacę za takiego bota, jeśli takowy istnieje


RE: Szukam bota do fb, autopostowanie, zmiana linków, przelogowywanie - patulsky1337 - 05-01-2016 05:44

Ja mam takiego bota, dodatkowo sam pisze posty, tworzy konta, dodaje się do grup, w ogóle sam zleca wypłaty, sam wyłącza i włącza komputer. Ogólnie wszystko robi sam. Twoje zadanie to tylko liczenie pieniędzy. -,- Może być?


RE: Szukam bota do fb, autopostowanie, zmiana linków, przelogowywanie - asiorek - 05-01-2016 08:10

Oo fajny bocik Big Grin mozesz podeslac. Jak sam zarabia to dosc ciekawy bocik.
Co do tematu.. Ludzie, serio jestescie az tak leniwi ? :v uwierz mi ze jak zrobisz cos recznie to masz wieksza satysfakcje i radosc ze zarobiles taki hajs wlasnymi rekami niz z jakimis botami..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Szukam bota do fb, autopostowanie, zmiana linków, przelogowywanie - kozzaq - 05-01-2016 13:20

ręcznie mam co innego do robota, fb to drugorzedny zarobek, dlatego chcialbym aby jak najwiecej robilo się samo Wink

nie musi logować, mogę sam to robić wązne by postował i losował gotową wiadomość i link, obiło mi się coś takiego kiedyś gdzieś, ale nie mogę teraz go znaleźć


RE: Szukam bota do fb, autopostowanie, zmiana linków, przelogowywanie - szpilmen - 05-01-2016 18:44

@[TechByte] posiada takiego bota.