Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon (/Temat-Dodatek-do-wyplaty-Trafficmonsoon-126727)

Strony: 1 2


Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - Mounthains - 04-01-2016 18:58

Może od początku Wink

Cześć. Jestem na forum już od dawna ale kompletnie się nie udzielam ponieważ tylko się uczyłem. Ogólnie jestem grafikiem w skromnej drukarni. Przeglądam to forum od paru dobrych miesięcy aby ktoś coś wrzucił żeby to za darmo nabijało mi kwotę na konto. No ale tak się nie da. Traffica polecił mi znajomy. Dużo się nauczyłem i dużo także przede mną.

Cel? No ślub i motocykl (motocykl pierwszy bo po ślubie to nie ma szans że kupię (kobieta nagle ma więcej do powiedzenia Big Grin))

Zakupiłem na trafficu 10 paczek. I te paczki będę 100% reinwestował. Może 2-3 miesiące. Jak najdłużej.

Oczywiście dla chętnych daję linka do refa. Oferuję pomoc i wprowadzenie i kontakt na skype i facebooku.

Z refem: https://trafficmonsoon.com/?ref=Ondameras

Bez refa: https://trafficmonsoon.com/signup

W piątek powinienem zakupić następną paczkę. Stan na teraz.

$11.195


RE: Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - wichos69 - 04-01-2016 19:11

Życzę powodzenia - wiem jaki to ból jeśli chodzi o wydatki związane ze ślubem bo sam już po mału o tym myślę.

Nie działam w TM ale jestem dość aktywny w innych programach Smile
Wysokich zarobków.


RE: Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - Mounthains - 04-01-2016 19:41

(04-01-2016 19:11)wichos69 napisał(a):  Życzę powodzenia - wiem jaki to ból jeśli chodzi o wydatki związane ze ślubem bo sam już po mału o tym myślę.

Nie działam w TM ale jestem dość aktywny w innych programach Smile
Wysokich zarobków.

Dzięki Smile. Ale pierw motocykl Big Grin


RE: Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - Mounthains - 06-01-2016 10:17

No i odzywam się po 2 dniach. Kwota stale rośnie. Cashlinków nawet sporo

Nie ustaliłem sobie celu. Ale chciałbym dojść do kwoty 100$ na tydzień wypłat. A resztą reinwestować.

A tu 2 screeny Smile
[Obrazek: cashlinki.jpg]
[Obrazek: cash1.jpg]


RE: Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - Leos2011 - 06-01-2016 10:27

Powodzenia życzę.
Nawiązując do tytułu Twojego dziennika: polecam Clixsense. Jakbyś chciał więcej info to pisz na priv.

A ślub już mam dawno za sobą ale nie zapomniałem do dziś ile wydatków jest z tym związanych !!!


RE: Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - Mounthains - 06-01-2016 10:55

(06-01-2016 10:27)Leos2011 napisał(a):  Powodzenia życzę.
Nawiązując do tytułu Twojego dziennika: polecam Clixsense. Jakbyś chciał więcej info to pisz na priv.

A ślub już mam dawno za sobą ale nie zapomniałem do dziś ile wydatków jest z tym związanych !!!

Clixsense coś jak traffic tylko się zaczyna od mniejszej kwoty co?


RE: Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - Leos2011 - 06-01-2016 11:07

(06-01-2016 10:55)Mounthains napisał(a):  
(06-01-2016 10:27)Leos2011 napisał(a):  Powodzenia życzę.
Nawiązując do tytułu Twojego dziennika: polecam Clixsense. Jakbyś chciał więcej info to pisz na priv.

A ślub już mam dawno za sobą ale nie zapomniałem do dziś ile wydatków jest z tym związanych !!!

Clixsense coś jak traffic tylko się zaczyna od mniejszej kwoty co?
Nie, to jest zupełnie inny program. Zarabiasz na oglądaniu reklam i na wypełnianiu ankiet. Płaci od 2007 roku. Oczywiście jest bezpłatny. Ale generalnie jak jest mało reklam to i mały zarobek. Dużo ludzi go traktuje jako taki dodatek właśnie ale przynajmniej wiadomo, że pewniak i jak uzbierasz minimum to wypłaci a nie jak inne programy, nie mówię o TM bo on też płaci.
Jak chcesz spróbować to zapraszam, nic nie tracisz a możesz tylko zyskać.

http://www.clixsense.com/?7417750


RE: Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - Mounthains - 08-01-2016 07:48

(06-01-2016 11:07)Leos2011 napisał(a):  
(06-01-2016 10:55)Mounthains napisał(a):  
(06-01-2016 10:27)Leos2011 napisał(a):  Powodzenia życzę.
Nawiązując do tytułu Twojego dziennika: polecam Clixsense. Jakbyś chciał więcej info to pisz na priv.

A ślub już mam dawno za sobą ale nie zapomniałem do dziś ile wydatków jest z tym związanych !!!

Clixsense coś jak traffic tylko się zaczyna od mniejszej kwoty co?
Nie, to jest zupełnie inny program. Zarabiasz na oglądaniu reklam i na wypełnianiu ankiet. Płaci od 2007 roku. Oczywiście jest bezpłatny. Ale generalnie jak jest mało reklam to i mały zarobek. Dużo ludzi go traktuje jako taki dodatek właśnie ale przynajmniej wiadomo, że pewniak i jak uzbierasz minimum to wypłaci a nie jak inne programy, nie mówię o TM bo on też płaci.
Jak chcesz spróbować to zapraszam, nic nie tracisz a możesz tylko zyskać.

http://www.clixsense.com/?7417750


Zainteresuje się. Dzięki Smile

Wracam po 2 dniach. O 8:00 będzie mnie stać na zakup nowej paczki (w końcu Tongue)
Także zamieszczam screena i miłego weekendu! Smile

[Obrazek: Bez_nazwy_1.jpg]

Zakładam także stronę aby podpiąć ją pod adsense. Ale jeszcze dużo pracy przedemną Smile


RE: Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - Mounthains - 09-01-2016 10:37

Ok. 6 dzień walki na Trafficu. Za zarobioną kasę będę kupował adpacki. Do końca miesiąca powienien dojść do 17 paczek.

Stan na teraz $12.739



Co do strony to jest w budowie. Już jest dużo postepu Smile


RE: Dodatek do wypłaty. Trafficmonsoon - badylek - 09-01-2016 11:50

Powodzenia Smile i pamiętaj motocykl to zabawka... zdradź mi co planujesz kupić ? jakieś enduro czy szosa ?