Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komentarze bez daty i godziny. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Komentarze bez daty i godziny. (/Temat-Komentarze-bez-daty-i-godziny-126719)



Komentarze bez daty i godziny. - DonWestbam - 04-01-2016 16:59

Siemanko, istnieje w WP możliwość usunięcia daty i godziny komentarza ? Chodzi mi o to żeby nie było wiadomo kiedy dany komentarz został napisany, ułatwi mi to zdrowo fake komenty Big Grin


RE: Komentarze bez daty i godziny. - Adrjan77 - 04-01-2016 18:17

dodaj do styl.css linijke
Kod PHP:
.commentmetadata display:none;} 



RE: Komentarze bez daty i godziny. - DonWestbam - 05-01-2016 02:36

udało się Wink dzięki wielkie Wink


Żeby nowego tematu nie zakładać - @[Adrjan77] istnieje możliwość "ukrycia" tagów ? Żeby niby były ale żeby nie wyświetlały mi się w poście bo jakoś mi się to średnio podoba ... szablon mam od SMThemes


RE: Komentarze bez daty i godziny. - Adrjan77 - 05-01-2016 09:21

Kod PHP:
.tag-links {
displaynone;

z tym, że jak by nie poszło w css templaty spróbuj w custom.
Najlepiej jak byś to robił z poziomu konsoli najpierw w przeglądarce


RE: Komentarze bez daty i godziny. - Adrjan77 - 13-01-2016 19:32

dostałem pm od użytkownika...
Cytat:Siemanko stary, odpisałeś mi w temacie dotyczącym wyłączenia godziny komentów :
[...]
no i na pierwszej stronie w miare mi się udało, lekko inaczej. Ale teraz na kolejnej za ***** nie moge nic wymyślić .... Jesteś w stanie coś podpowiedzieć?
Pomijam już formę, no ale ludzie, ODROBINĘ myślenia.
"dzień dobry, dodzwoniłem się do mechanika?, wie pan co, ********** mi się wóz, się koło nie kręci, napraw mi go pan przez telefon".

PS. Jeżeli mogę to pomogę na forum, jak ktoś wysyła wiadomości to pomagam tylko za kasę.


RE: Komentarze bez daty i godziny. - DonWestbam - 14-01-2016 02:17

Stary grzecznie zapytałem, coś w tym złego ? Było odpisać "bujaj się" a nie pajacować na forum Smile 5


RE: Komentarze bez daty i godziny. - Adrjan77 - 14-01-2016 14:59

Specjalnie nie wklejałem Twojego nicka. No ale, uderz w stół...

BTW, przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM mojego posta, poza tym, że na FORUM wysyłasz prywatne wiadomości, na temat rozwiązania problemu, to dwa, że go opisałeś pożal się Boże. Żadnej hakejro Ci tego nie zrobi, bo po prostu nie będzie wiedział, o co Ci chodzi


RE: Komentarze bez daty i godziny. - bimber14 - 20-07-2016 19:06

Sory za odgrzanie kotleta ale pytanko. W jakiej sekcji należy dodać .commentmetadata { display:none;} żeby usuneło datę?