Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linkowanie wewnętrzne. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Linkowanie wewnętrzne. (/Temat-Linkowanie-wewnetrzne-126678)

Strony: 1 2


RE: Linkowanie wewnętrzne. - WuJeKuBa - 03-01-2016 21:58

Słuchaj, chodzi mi najbardziej o wypozycjonowanie mojej strony w google, bo to jest pod sub/premium sms Tongue A nie interesuje mnie czy ktoś w ten link kliknie czy nie Tongue


RE: Linkowanie wewnętrzne. - MaLiN - 03-01-2016 22:02

Ale to też ma znaczenie Lol Ilość użytkowników oraz czas, jaki spędzą na Twoje stronie wpływa na pozycję www Wink


RE: Linkowanie wewnętrzne. - WuJeKuBa - 03-01-2016 22:04

OK, ale nie musi przecież klikać w ten link jeśli nie chce prawda? Big Grin A spędzić dużo czasu na mojej stronie Big Grin Po prostu trzeba mieć dobre artykuły i na to rady nie ma, jeśli ci oto chodzi Tongue


RE: Linkowanie wewnętrzne. - MaLiN - 03-01-2016 22:10

Nie musi Big Grin


RE: Linkowanie wewnętrzne. - WuJeKuBa - 03-01-2016 22:12

Dobra to daje w czwartki i wtorki to linkowanie wewnetrzne z artykulem i tyle. Dzięki ci mistrzu za pomoc Smile Nawet nie wiesz jak mi pomogles Smile Czekaj jutro na przesyłkę z zimnym Leszkiem Big Grin


RE: Linkowanie wewnętrzne. - MaLiN - 03-01-2016 22:16

Pomogę jak efekty Twojej pracy, przyniosą jakieś zyski - a teraz to zwykła wymiana pomysłów była Wink


RE: Linkowanie wewnętrzne. - WuJeKuBa - 03-01-2016 22:20

Będę pisał jak będzie jakiś zysk z tego biznesu Big Grin


RE: Linkowanie wewnętrzne. - Pan Inwestor - 04-01-2016 08:06

Dlaczego chcesz dodawać we wtorki i czwartki? Jak się przeglądnie historię wstecz to łatwo dojść, że to było robione automatem ;-) Linkuj wewnętrznie do innych wpisów jak jest taka potrzeba. Nie zawsze wpis musi się odnosić do kolejnego. Pisz przede wszystkim dla czytelników a nie dla robotów ;-)


RE: Linkowanie wewnętrzne. - WuJeKuBa - 04-01-2016 16:04

To ok będę robił tak, że raz w poniedzialem i piatek, a raz we wtorek i sroda/czwartek Big Grin I co tydzień to zmieniał


RE: Linkowanie wewnętrzne. - Pan Inwestor - 06-01-2016 08:57

To dalej wygląda jak z automatu. Jak już chcesz tak robić to zrób chociaż tak:

1 tydzień: wtorek, czwartek
2 tydzień: wtorek, piątek
3 tydzień: poniedziałek
4 tydzień: czwartek, piątek
5 tydzień: sobota
6 tydzień: poniedziałek, piątek

Nie rób schematycznie. Niech tam zapanuje 'chaos' Big Grin