Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom (/Temat-Wowapp-komunikator-ktory-placi-uzytkownikom-126663)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - bartek21 - 09-01-2016 23:55

Nikt nie chce się zarejestrować, jak zachęcacie ludzi do rejestracji ?


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 13-01-2016 21:28

Najlepiej jest zastanowić się kogo znasz, albo kogo możesz znaleźć potencjalnie zainteresowanego. Babcie i dziadkowie raczej nie będą tym zainteresowani ale już grupa młodych ludzi, którzy chcą być na bieżąco ze sobą może bardziej?

Zrób sobie grupę pod swoim imieniem i zaproś do niej swoich znajomych - możecie ze sobą razem rozmawiać w ten sposób zamiast na innych messengerach.

Inne sposoby, to marketing - musisz szukać rozwiązać. Jakbym był miał patent to boby to prostsze Wink


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 02-02-2016 11:59

Minął ponad miesiąc odkąd dołączyłem do Wowapp. Co myśle po tym czasie...
- aplikacja jest stabilna, można czatować, dzwonić, robić sobie video rozmowy jeśli ma się smartfony z kamerami, rozmowy za granicę na telefony bez apki solidnej jakości i w przyzwoitej cenie - generalnie apka niczym nie ustępuje Skype, whatsapp (choć nie ma niektórych funkcji - są w przygotowaniu) a np. Vibera dla mnie osobiście bije Smile
- nie ma opcji na instalkę na windows phone więc wszystkie nokie odpadają
- rozpoczęło się wyświetlanie reklam na www aplikacji, więc tutaj też zaczyna wpadać jakaś kasa
- jest darmowa - dla mnie to plus bo można j sobie przetestować bez żadnego ryzyka - osobiście lubię się upewniać czy mi coś pasuje czy nie zamiast bazować na opinii innych Smile
- nalicza codziennie kasę - faktem jest że rozrzut jest dość duży - od dziesiątych centa do kilkudziesięciu per 24h, dużo zależy od tego jak często używamy aplikacji ale wpływ ma chyba też jakie reklamy wykupiła firma
- na pewno fajnie jest jeśli można polecić osobę, która z apki będzie dzwoniła na telefony za granicą (zamiast np. z karty albo skype) - wtedy od razu na konto wpadają pieniądze
- na razie na pewno spory potencjał jest w polecaniu - w Polsce zna ją może kilka tysięcy, więc jest spora szansa na zbudowanie sobie struktury kilkuset osobowej albo i większej przez niemal każdego
- wypłaty wynagrodzeń z 8 poziomów poniżej trudne sa dla mnie jeszcze do oceniania, wydaje się że działają
- a, warto dodać że przy poleceniu nawet kilku osó pojawia się struktura z wielu krajów - po prostu ludzie najczęściej kontaktują się z tymi, którzy są daleko i potrzebny jest tani kontakt - przez co polecanie idzie szeroko Smile
- na minus jest brak polskiego języka (trwają prace nad polska wersją jako jedną z pierwszych, w kolejce jest kilkadziesiąt innych z całego świata) - zresztą w tym celu przygotowałem stronkę z ogólnymi informacjami po polsku: http://wowappteam.com/opis
- w przypadku jak ktoś chce dołączyć to pomagam robiąc dla niej/niego stronkę jak powyżej pod następującym adrese url: wowappteam.com/imię-nazwisko (oczywiście może być też jak nick)
- na koniec dodam, że łatwo jest nawiązywać kontakty z innymi użytkownikami, dzięki czemu można polecać zupełnie inne produkty zarabiając na tym.


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - full2000 - 10-03-2016 22:01

Zarabia ktoś na tym komunikatorze? Jak idzie, jest sens ?
Niedługo mam zamiar to promować ! Smile


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Yaaro - 17-03-2016 13:13

Aplikacja jest na prawde godna polecenia, da się na tym zarobić jeżeli się ma dużo poleconych, można tworzyć własne grupy chatu a także używać tego jak np teamspeaka za darmo, reklamy na których oglądaniu zarabiamy nie przeszkadzają zupełnie w użytkowaniu, co więcej o aplikacji dowiedziałem się na początku tego roku, systematycznie obserwuję środowisko czołowych polskich marketerów internetowych, którzy działają w tym programie, niektórzy mogą się pochwalić siecią ponad 5000 poleconych z całego świata i w opisie dodają, że osiągają codzienny dochód pasywny. Ale wiadomo oni mają dużą bazę mailingową, więc mają łatwiej rozpromować(widać , że to bardzo dobry kanał promocji).

Wpisałem w youtube "wowapp earnings" jest film który pokazuje uzytkownika w pierwszy dzień z zarobkami 0.12W ( W - Wowcoins) a po 4 dniach z siecią 120 okolo uzytkowników ma zarobek 108W co daje około 1$ zarobiony.
Stosownie rozwijając sieć można sobie wypracować dodatkowy dochód, aplikacja nie jest scamem. Działa pół roku a ma ponad milion uzytkowników i bardzo szybko rośnie, także to jest ten czas gdzie mozna złapać swoich poleconych.

Dla jasności - gdzieś czytałem że 1000W to 1$ , nie prawda przeczytałem regulaminy długo szperałem 100W(Wowcoins) = 1$

Mam pewien pomysł na rozwój swojej grupy i Waszej, potrzebowałbym testów i waszej pomocy jak coś po więcej PW proszę wyjaśnię.


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Wixx - 17-03-2016 17:08

Napisz na PW szczegóły.


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - mintek14 - 17-05-2016 13:24

Ktoś coś zarobił na tym ?


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 09-01-2017 21:04

Apka dalej się rozwija. Ostatnio dodali zarabianie z blokady smartfona (i to całkiem fajnie, kilka wyświetleń daje po kilkanaście wowcoins, czyli centów) oraz program partnerski wielu sklepów.

Najprostsza jest ta opcja z blokowaniem.


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - MrocznyKILL - 12-09-2020 07:41

Znikły niemal wszystkie oferty zarobkowe oraz aplikacja zniknęła ze sklepu play... Czyżby to koniec ???