Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom (/Temat-Wowapp-komunikator-ktory-placi-uzytkownikom-126663)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Krechaman - 05-01-2016 19:49

(05-01-2016 18:03)MistGun napisał(a):  
(05-01-2016 17:30)Krechaman napisał(a):  Na telefonie nie, na kompie. Tylko z telefonu można zarobić? Beznsens, po co mi taka appka na telefonie.

Może dlatego że na telefonie są droższe reklamy? pokerface

No i? Mieli dawać 70% z reklam. Nawet, jeśli reklamy na PC są tańsze to cokolwiek powinno się dostawać.
Autor niech dopisze, że na PC gówno się zarobi.


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - MistGun - 05-01-2016 19:54

(05-01-2016 19:49)Krechaman napisał(a):  
(05-01-2016 18:03)MistGun napisał(a):  
(05-01-2016 17:30)Krechaman napisał(a):  Na telefonie nie, na kompie. Tylko z telefonu można zarobić? Beznsens, po co mi taka appka na telefonie.

Może dlatego że na telefonie są droższe reklamy? pokerface

No i? Mieli dawać 70% z reklam. Nawet, jeśli reklamy na PC są tańsze to cokolwiek powinno się dostawać.
Autor niech dopisze, że na PC gówno się zarobi.
No cóż nie wszystko jest dla wszystkich, ja w ciągu dnia nie tak dużo używania zarobiłęm 1.5$ więc nie jest źle, żegnaj.


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 05-01-2016 20:43

Z tego co widzę to apka odpalona została pod koniec 2015 roku. W 1 kwartale tego roku mają wprowadzić zarobek z reklam na PC i postarać się o lepiej płatne reklamy. Nie zmienia to faktu, że mobile (zatem smatfony i tablety) reklamy są zawsze droższe a zatem i lepiej płatne.

Patrząc na to jak mało osob to zna, zdecydowanie warto szukać tych którzy sie do nas dołączą. Potem będzie już tylko używanie.

Niedługo ma też powstać polska wersja.

A zarobki układają się mniej wiecej tak:

1. Z samodzielnego używania apki - 20 % dochodu, jaki dostaje firma z reklamy
2. Z używania przez nas poleconych, czyli level 1 - 25% ich zarobków
3. Z poziomu 2 - 12,5% zarobków ludzi z tego poziomu
4. Z poziomu 3 - 6,25%
5. Z poziomu 4 - 3,125% itd aż do 8 poziomu

Dlatego podkreślam, warto teraz polecać bo apka jest mało znana. Porównywalny whatsapp ma 640 mln użytkowników, skype chyba z 75 mln. Ta ledwie 500 tyś i to glównie w Ameryce Południowej Wink


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 07-01-2016 11:04

Jak do tej pory 38 osób dołączyło do networku - jak na 7 dni nie tak źle Wink


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 07-01-2016 14:54

Znalazłem człowieka, który stoi za całym projektem wowapp. Dodaje zdjecie, bo nie chciało mi się przepisywać Smile
[Obrazek: Thomas_C_Knobel.jpg]


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 08-01-2016 16:36

Na zdjęciu dodaję zdjęcie zakładki z zarobkami na koncie od 02.01. Czy mało czy dużo niech każdy sobie odpowie Smile
[Obrazek: earnings3.jpg]


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Strzala799 - 09-01-2016 13:42

(08-01-2016 16:36)ther napisał(a):  Na zdjęciu dodaję zdjęcie zakładki z zarobkami na koncie od 02.01. Czy mało czy dużo niech każdy sobie odpowie Smile
[Obrazek: earnings3.jpg]

Rejestruję się z twojego refaWink sprawdzę co to za cudo Wink


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - MistGun - 09-01-2016 13:45

Bez refów to 3 centy dziennie kiedy telefon włączony cały dzień, 1.5 centa normalnego używania, czy cudo to nie wiem.. Tongue


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Strzala799 - 09-01-2016 14:04

(09-01-2016 13:45)MistGun napisał(a):  Bez refów to 3 centy dziennie kiedy telefon włączony cały dzień, 1.5 centa normalnego używania, czy cudo to nie wiem.. Tongue

No dopiero raczkuje, ale gdybym tyle dostał za cały ten czas kiedy korzystałem z messengera facebooka to bym taczkami kasę zwoził do domuWink


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 09-01-2016 22:21

Zgadzam się, że mogłoby być lepiej. I może bedzie bo apka ruszyła z końcem 2015 roku. Przy takim rozwoju kwestią czasu są nowe możliwości zarabiania, choć pewności nigdy nie ma. Zwróciłeś jednak uwagę na ważny fakt - istotni są poleceni. A teraz w Polsce apke zna może kilka tysięcy ludzi - przy 38 mln mieszkańców. Skup się na tym jak mieć network na poziomie 1000 osób (co nie jest aż takie trudne) i Twoje zarobki będą będą wyglądać całkiem rozsądnie.

Teraz jest najlepszy czas na polecanie Smile