Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom (/Temat-Wowapp-komunikator-ktory-placi-uzytkownikom-126663)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - kernst - 03-01-2016 23:16

dokładnie mam to samo ;d Noozer a Ty wszędzie tam gdzie ja.. Tongue


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 03-01-2016 23:29

walnąłem byka w url bo z palca pisałem, poprawiłem na poprawny: https://www.facebook.com/wowapppolska/


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Krechaman - 03-01-2016 23:47

Czyli w Polsce już to nalicza i po 24h dostanę jakieś drobne punkty? Pogadałem trochę z kumplem, bo ts mi padł i jakość ogólnie ujdzie. Trochę nieudolnie próbuje odszumiać jego gówniane mikro, ale i tak lepiej niż skype.


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 03-01-2016 23:51

powinno naliczyć, mi po 24h naliczyło - to fakt


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 04-01-2016 20:35

Za wczoraj naliczyło mi 8,5 coinsa - a mam rozbitego samrtfona wiec sam nie zarabiam; po 2 dniach dołączyło 20 osób - w w Polsce jest ze 38 mnl Smile


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Krechaman - 05-01-2016 03:18

Nic nie dostałem po 30 godzinach.


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - ther - 05-01-2016 11:53

to jakaś lipa, a używałeś aplikacji na telefonie?

W załączniku screen z mojego konta. Sam nie używam telefonu bo mam rozbity ekran (w naprawie) ale z samych % zarobków poleconych wpływają mi centy. Żeby samodzielnie zarabiać trzeba jednak używać apki na smartfonie - no i polecać innym. To jest naprawdę ważne. Nawet kilku osobom.
[Obrazek: wowapp_earnings.jpg]


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - Krechaman - 05-01-2016 17:30

Na telefonie nie, na kompie. Tylko z telefonu można zarobić? Beznsens, po co mi taka appka na telefonie.


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - MistGun - 05-01-2016 18:03

(05-01-2016 17:30)Krechaman napisał(a):  Na telefonie nie, na kompie. Tylko z telefonu można zarobić? Beznsens, po co mi taka appka na telefonie.

Może dlatego że na telefonie są droższe reklamy? pokerface


RE: Wowapp - komunikator który płaci użytkownikom - szczygielek - 05-01-2016 18:13

(05-01-2016 17:30)Krechaman napisał(a):  Na telefonie nie, na kompie. Tylko z telefonu można zarobić? Beznsens, po co mi taka appka na telefonie.

po co? może dlatego, ze to jest komunikator? Jeśli w to wejdzie mega dużo ludzi i ludziom się to spodoba jak whatsapp to pewnie to będzie lepiej wyglądało i będą stawiali bardziej na to zeby to było do użytku a nie do zarabiania.