Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja czy ewolucja - reaktywacja z innowacjami. Zapraszam! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rewolucja czy ewolucja - reaktywacja z innowacjami. Zapraszam! (/Temat-Rewolucja-czy-ewolucja-reaktywacja-z-innowacjami-Zapraszam-126636)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy rok z pełną parą - pokezaju - 03-04-2016 19:51

Jedynie hotcpm i adsense są na stronie. Reszta to buxy, ankiety itd Smile Cięzko określić średnio bo czasem jest tydzien szału a czasem totalny brak wejść. Myślę, że ruch wygeneruje się z czasem


RE: Nowy rok z pełną parą - Albańczyk00 - 03-04-2016 19:58

Powidzenia. Będę tutaj zaglądał czasem Smile


RE: Nowy rok z pełną parą - pokezaju - 01-06-2016 14:38

Ostatnio umarłem na trochę Smile Miałem dużo ważniejszych spraw i wracam z martwych. Porzucam prawie całkiem buxy na rzecz stron i projektów. Aktualnie dodałem recenzje Eken H9. Drugi projekt bedzie dotyczył wypraw w ruiny. O tym wkrótce. Celu również sobie już nie stawiam ze wględu na posiadanie czasu wolnego w różnym wymiarze.

Aktualizacje zarobków:
Clixsense $10.1454/$8 -
Cenne opinie 17zł/50zł
Adsense 23,63zł
HotCPM 0,63zł


RE: Rewolucja czy ewolucja - reaktywacja z innowacjami. Zapraszam! - pokezaju - 22-08-2016 11:22

Z powodów osobistych strona zamarła na pewien czas. Od dzisiaj liczę na nowo zarobki z samej strony. Poszerzam działalność o nowe działy zaczynając od #Apptronic czyli codziennej recenzji aplikacji o godzinie 18. Zapraszam!