Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EarnSub przejęte przez Lead.Network! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: EarnSub przejęte przez Lead.Network! (/Temat-EarnSub-przejete-przez-Lead-Network-126599)

Strony: 1 2


EarnSub przejęte przez Lead.Network! - Leaders - 02-01-2016 20:27


[Obrazek: earnsub.png]

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że staliśmy się właścicielem konkurencyjnego serwisu EarnSub.pl!




CO W ZWIĄZKU Z TYM?

- EarnSub aktywny będzie jeszcze przez około 1 miesiąc, po tym czasie domena zostanie przekierowana na HotCash!

- Wszystkie programy EarnSub przeniesione zostaną do HotCash!

- Minimum do wypłaty na EarnSub to od tej pory 1 PLN - przed wyłączeniem serwisu prosimy o zlecenie wypłat lub kontakt z nami, jeżeli bilanse mamy przenieść na Wasze konta Lead.Network!

- Do momentu zamknięcia serwisu rejestracja nowych kont na EarnSub będzie wyłączona!





INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

- Konta EarnSub nie zostaną przeniesione do HotCash - Użytkownicy EarnSub chcący zarabiać w HotCash proszeni są o założenie nowych kont - bilans możemy przenieść!

- Jeżeli ktoś chciałby usunięcia swojego konta z EarnSub przed jego zamknięciem, prosimy o kontakt na PW/Email lub GG z Mirkiem!




WKRÓTCE NOWE AKTUALNOŚCI!




RE: EarnSub przejęte przez HotCash.pl! - Enigmato - 02-01-2016 20:34

W końcu nagroda w konkursie Zarabiam do czegoś zobowiązuje! Serwis roku, chyba nikt nie ma wątpliwości Big Grin.


RE: EarnSub przejęte przez HotCash.pl! - Bastion_Kastion - 02-01-2016 20:38

Miałem konto na EarnSub. Całe szczęście że nie podałem tam swoich pełnych danych bo teraz pewnie ktoś by je dostał na facebooku albo innym portalu.


RE: EarnSub przejęte przez HotCash.pl! - Scoobyx - 02-01-2016 20:41

Jeśli promowałeś niezgodnie z regulaminem to kto wie...
Skończcie już z faworyzowaniem jednych i oczernianiem drugich. Każdy postąpi tak, jak uważa za słuszne.

A co do tego przejęcia to tylko mogę jedno napisać: rekin zjada małą rybkę Smile


RE: EarnSub przejęte przez HotCash.pl! - Leaders - 02-01-2016 20:46

Bastion_Kastion, musiałaby nastać naprawdę wyjątkowa sytuacja Smile I na pewno nie pełne dane osobowe, bo takich nie udostępniliśmy i nie udostępnimy nikomu, poza oczywiście stosownymi służbami, jeżeli nastanie taka konieczność.

Oby jak najmniej takich sytuacji!


PS. Użytkownicy EarnSub chcący usunąć swoje konta przed wyłączeniem serwisu, mogą - jak wspomnieliśmy w naszym poście - skontaktować się z nami! Smile


RE: EarnSub przejęte przez HotCash.pl! - AnnaKa - 02-01-2016 21:01

Każdy użytkownik chyba wie że taka sytuacja nie następuje z byle powodu. Firma Karcz-Provider prężnie się rozwija i pokazuje to kolejny raz. Warto podkreślić, że każdy ma możliwość skasować swoje konto i każdy kto promuje zgodnie z regulaminem i prawem jest bezpieczny! Jak widać HotCash nowy rok zaczyna wielkim krokiem! I możecie być pewni ten rok jeszcze wiele przyniesie! Mam nadzieję, że poprzedni właściciel Którego bardzo szanuję jest spokojny o to komu oddał serwis! Myślę, że obu właścicieli trafiło na odpowiednie osoby!

Każdemu użytkownikowi EarnSuba życzę odniesienia sukcesu w HotCashu, ponadto zapraszam każdego do kontaktu na GG. Pomogę dobrać niszę i budować zaplecze pod Real Content!


RE: EarnSub przejęte przez HotCash.pl! - asiorek - 02-01-2016 23:50

A czy wszystkie stawki i usługi też przechodzą ? Czy same programy a np jak były suby to już nie bedzie i będzie tak jak było do tej pory czyli tylko Premium ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: EarnSub przejęte przez HotCash.pl! - Leaders - 02-01-2016 23:59

(02-01-2016 23:50)asiorek napisał(a):  A czy wszystkie stawki i usługi też przechodzą ? Czy same programy a np jak były suby to już nie bedzie i będzie tak jak było do tej pory czyli tylko Premium ?

Tutaj na forum tego w sumie jeszcze nie ogłaszaliśmy, ale od niedawna mamy w HotCash w każdym programie aż 4 stawki subskrypcji do wyboru Smile
  • 4.50 i 3.50 PLN - naliczane jednorazowo (docelowo zyskowność będzie liczona automatycznie)
  • 2.00 i 1.50 PLN - naliczane przy pierwszym i każdym kolejnym obciążeniu

Oznacza to więc, że każdy program ma minimum 3 stawki Premium SMS (10, 7 i 5.50) oraz 4 stawki subów Wink


RE: EarnSub przejęte przez HotCash.pl! - asiorek - 03-01-2016 00:00

W sumie dlaczego przy odnowieniach jest tak niską stawka?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: EarnSub przejęte przez HotCash.pl! - Leaders - 03-01-2016 00:16

Bo odnowienia są aż 3x w tygodniu i ceny za sms są niskie, więc stosunkowo dobrze wpadają Smile Dodatkowo zrobiliśmy tak, że promując obie stawki można sobie stworzyć dochód pasywny na 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty Smile

Moglibyśmy zrobić np. 1x tydzień i tam stawkę 5-7 zł - wówczas koszt tygodniowy dla zapisanego na suba byłby podobny do w/w, ale szansa na leady znacznie mniejsza (bo jednorazowo User musi mieć więcej na koncie), a procent wypisań dodatkowo znacznie wyższy (bo jak nagle dużo znika z konta, zwłaszcza np. tuż po doładowaniu, to się usuwa przyczynę).