Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 30$ dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 30$ dziennie! (/Temat-Droga-do-30-dziennie-126563)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Droga do 30$ dziennie! - jarekxD - 12-03-2018 23:34

Dzień 1


Trochę dziś pospamowałem, niestety efekt był gorszy niż się spodziewałem, ponieważ na ogads licznik uv pokazywał mi całe 0 Lol No ale nie będę się poddawał tak szybko! Po prostu dam sobie spokój z tą metodą aktualnie i zajmę się czymś innym.
Gdybym postępował jak stary "ja" to pewnie kupiłbym gdzieś reklamę i czekał na wyniki, ale obiecałem sobie, że zaczynam od zera i bez inwestycji.
Myślałem również nad blogiem z hackami, ale moich obserwacji rynku trochę ciężko teraz będzie się utrzymać na wyższej pozycji. Jeśli jednak wpadłaby mi do głowy jakaś nisza grey/white-hatowa to dam znać.

sayonara i wysokich!


RE: Droga do 30$ dziennie! - jarekxD - 27-09-2018 00:10

Do zamknięcia!
Na dniach pojawi się nowsza wersja dziennika.


Droga do 30$ dziennie! - Majka - 01-10-2018 11:42

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.