Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 30$ dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 30$ dziennie! (/Temat-Droga-do-30-dziennie-126563)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - NeedDolar - 17-11-2016 02:19

Cześć Wink jeżeli planujesz 4k do końca stycznia to oznacza, że masz około 51 dni roboczych, bo w weekendy i święta odpocząć trzeba Jerk2

Zastanów się czy z takim zapleczem jesteś w stanie zarobić takie siano (prawie 80 zł dziennie). Bo wiesz jedno konto padnie, strona nie prosperuje i nie zarabiasz. Jakbyś usiadł i zrobił sobie z 20-50 kont lub kupił, jak wolisz. Do tego dodać posty na stronie, postawić i wypromować FP do strony, jakieś inne social media i powoli zacznie się kręcić. Wiadomo wygląda Twojej strony i Twoje działania bardzo wpływają na zarobek, ale faktem jest, że cel który postawiłeś można zrealizować jedynie wtedy gdy powiększysz zaplecze.


RE: Lekcja na dziś : Jak pokonać lenistwo? - jarekxD - 21-11-2016 23:46

Kolejny dzień!


Próbuje ze @[zbyszeq], a raczej on próbuje Lol, naprawić błąd z robots.txt, który jest dość irytujący. Cały czas dokształcam się w seo, coś tam sam próbuje. Jutro/po jutrze zaatakuje dodatkowo facebooka, bo zamówione konta doszły. I to chyba tylę. Kolejny wpis dodam dopiero jak coś zarobię, albo zrobię jakiś mocny krok do przodu Cool

Zarobki 0/4000 zł


RE: Lekcja na dziś : Jak pokonać lenistwo? - Mecenas - 22-11-2016 01:08

Powodzenia! Wiedzę masz coraz większą, teraz musisz przekuć ją w zarobek i będzie sukces! Pamiętaj, że seo i pośpiech nie idą w parze Smile


RE: Lekcja na dziś : Jak pokonać lenistwo? - GaCeL - 22-11-2016 07:14

Lenistwo... To twój umysł decyduje czy coś robić czy nie, a nie ty sam. On wybiera to na zasadzie takiego wskaźnika przyjemności - Zostać w domu? Czy pójść na dwór? Wybierze to co bardziej przyjemne czyli zostanie w domu. Oczywiście można ćwiczyć są umysł, jest na to wiele metod wystarczy poszukać w internecie trochę.


RE: Lekcja na dziś : Jak pokonać lenistwo? - jarekxD - 03-12-2016 00:53

Dzięki za rady panowie!

Dziś szybko dobiłem do wypłaty na TP i wracam na czas nieokreślony do Firesuba. Na stronce widać jakieś pojedyncze, bardzo możliwe, że to moje Big Grin Poza tym, to czytam cały czas o seo, pytam znajomych o pomoc(za co bardzo im dziękuje Smile ) i uzupełniam stronę. Póki co bieeeda.

Zarobki z dziś i w sumie wczoraj hehe, bo leady wpadły krótko po sobie.
[Obrazek: QeFXFKK.png]

Zarobki 50,75/4000


RE: Lekcja na dziś : Jak pokonać lenistwo? - jarekxD - 27-04-2017 20:25

Czas na mały powrót.
Nowy komputer zakupiony, niestety nie z internetowego keszu, więc trzeba go odrobić internetowym keszem.

Wydane na kompa jakieś 3,4k z czego dostane zwrot VAT co daje jakies -600zł od celu Jerk
Więc cel to 2,8k.

Czas się zabrać do roboooty. Życzcie mi powodzenia Cool


RE: Lekcja na dziś : Jak pokonać lenistwo? - shf - 27-04-2017 21:30

Zarabiasz na fanpage, a te fanpafe promowane są przez boty ? Dobrze rozumiem ? Wink


RE: Lekcja na dziś : Jak pokonać lenistwo? - jarekxD - 27-04-2017 22:02

Mała korekta, zarabiałem*.
Nie, wszystko było reklamowane ręcznie + rzadko dopalane przez fbads.


RE: Lekcja na dziś : Jak pokonać lenistwo? - shf - 28-04-2017 11:14

Czyli pospolity spam swoim fanpage ?


RE: Droga do 30$ dziennie! - jarekxD - 11-03-2018 20:37

Mały duży powrót!


Po małych wzlotach i upadkach czas przeciwstawić się prokrastynacji i zacząć działać. Co do dziennika to będę go traktował jako automotywator próbując rozpędzić perpetum mobile, tak aby paradoksalnie się nie zatrzymało w najbliższym czasie. Zmieniam również sposób monetyzacji ruchu z subów/premium na utrzymujące się na fali ogads (wiąże się to z przejściem na ruch globalny, a nie jakieś "wymieranie"). Na sam koniec dodam, że będę uzupełniał dziennik jak najczęściej mogę Smile Życzcie mi powodzenia i do boju!

Cel dzienny 0/30 $