Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 30$ dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 30$ dziennie! (/Temat-Droga-do-30-dziennie-126563)

Strony: 1 2 3 4 5


Droga do 30$ dziennie! - jarekxD - 02-01-2016 00:52

POKONAĆ LENISTWO


Może zacznę od krótkiego opisu siebie. Jestem uczniem pierwszej klasy liceum, za trzy miesiace koncze siedemnasty rok zycia na tej wspanialej planecie. Jezeli chodzi o moje zainteresowania, to niestety nie mam żadnych wyspecjalizowanych dziedzin, interesuje sie wszystkim po trochu.

Dobra, teraz ta ciekawsza część. Przez cały okres mojego zarabiania udało mi się zgromadzić jakaś tam mała sumę, bo będzie to z tysiąc złotych, a nie zarabiam od miesiąca. W głównej mierze skupie się na subsms, czasem premiumsms, choć w przyszłości chciałbym liznąć odrobinę adsense. Nie umiem w sumie niczego specjalnego jeśli chodzi o metody zarabiania, pracuje tylko i wyłącznie na facebooku, dodam również że dzień w dzień czytam przeróżne poradniki, dodatkowe informacje etc..

Okej, to chyba byłoby na tyle, jutro przedstawię zarobki z jutra, o ile takowe będą, bo dziś nie chciało mi się nic robić.


Odp: Test wytrzymałościowy, zapraszam! - Sahya - 02-01-2016 09:31

"pokonać lenistwo...bo dziś nie chciało mi się nic robić" Big Grin
Powodzenia!

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Test wytrzymałościowy, zapraszam! - jarekxD - 03-01-2016 01:17

@[Sahya] Specjalnie tego użyłem.

ps. Aaa, dzisiejszego dnia(w sumie już wczorajszego) też to się tyczyło jak coś Jerk2


RE: Test wytrzymałościowy, zapraszam! - jarekxD - 10-01-2016 21:49

[Obrazek: nZSg4qH.png]

Dziś miałem mała ochotę na pracę, poza tym dźwięk leada na firesubie fajnie motywuje Big Grin

Dobra ustalmy sobie mały cel. Dziennie postaram się zarabiać po 30zł.

A więc:

Cel dzienny 17/30 zł

Cel ogólny 17/100 zł - na poradnik.


Test wytrzymałościowy, zapraszam! - Mikey - 10-01-2016 21:54

Na poradnik? Jaki poradnik chcesz kupić za 100zl ?


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Test wytrzymałościowy, zapraszam! - jarekxD - 10-01-2016 21:56

@[Mikey] Prywatnie, ze znajomym się ugadałem Smile


RE: Test wytrzymałościowy, zapraszam! - jarekxD - 27-01-2016 13:45

Całe ferie mi zlatują tylko na imprezowaniu i grze w lol'a. Źle się z tym czuję, ponieważ zdaje sobie sprawę ile godzin zmarnowałem, a mogłem się kształcić. Dodatkowo zakupiłem książkę (którą zamierzam przeczytać) "Potęga podświadomości".

Co dziś zrobiłem?

-wrzuciłem skrypt na hosting,
-zamówiłem domenę,


I to chyba na tyle, bo nie mogę się przecież przemęczać.


Cel dzienny 00/30 zł

Z poradnika jednak zrezygnowałem, ponieważ pewien użytkownik mi pomógł Wink


RE: Test wytrzymałościowy, zapraszam! - full2000 - 27-01-2016 21:10

Powodzenia ! Smile


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - jarekxD - 16-03-2016 23:04

Mały powrót

A więc od paru dni powróciłem do "pracy". Dziś mi wpadł pierwszy lead, a jak zmotywował do pracy to sobie nawet nie zdajecie sprawy Big Grin

A więc tak, zacznę od małego celu, bo będzie to 200zł. A dokładnie mam zamiar kupić sobie jakiś lekki płaszczyk czy coś w tym stylu Cool I to tyle na razie, ponieważ nie chcę się zrazić do pracy. Testować będę cały czas nowe metody (mam tyle poradników, że do końca roku chyba sie zdążę przetestować wszystkich Tongue ), aż w końcu nie znajdę swojej na stałe.

Dzisiejszy dzień kończymy z takim wynikiem
[Obrazek: fxFpwDv.png]

Cel 4/200 zł


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - Raverssis - 17-03-2016 16:19

Jak masz, aż tyle tych poradników to chętnie jakieś przyjmę Big Grin