Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY (/Temat-Hajs-ze-skracania-SHORTE-ST-ADF-LY-126530)

Strony: 1 2


Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - paweuq - 01-01-2016 14:15

Siema, mam na imie Paweł, i to bedzie moj dziennik/tygodnik zobaczymy jak wyjdzie.
W tym roku będę zarabiał na shorte i adfly. Wiem nie duzo tego bedzie a moze duzo Xpokerface Zobaczymy!

Jestem pod skrzydłami mysc'a, wiec powinno byc dobrze. Musze się starać żeby nie zrobić mu antyreklamy Big Grin

Na razie jestem na etapie rozbudowy zaplecza.

Wrzuciłem po dwa posty na moje ubogie jeszcze zaplecze taki testowy i wpadło 0,25$ wiec nie jest nagorzej Tongue

Mój cel to osiągnąc dniówki 5$

Oraz zarobić jak najwiecej aby móc rozwijac zaplecze.


Ponadto bede rozwijał swój serwis internetowy. Wiecej informacji o nim juz wkrótce!

Cele na ten weekend:

1. Wypromować wszystkie fp na co najmniej 500 like!
2. Zrobić kilka kont fb.



RE: Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - mpn - 01-01-2016 14:43

Wytrwałości i dużych zarobków Wink
Będę obserwował!


RE: Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - szy1sw - 01-01-2016 15:15

Powodzenia :-) jak wrzucasz linki z z shorte na fb?


RE: Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - Miedziany - 01-01-2016 17:25

Powodzenia ;3


RE: Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - paweuq - 04-01-2016 09:32

Witam

Pierwsza aktualizacja dziennika!

Od dziś zaczełem regularnie postować na moich FP. Zobaczymy jakie będą wyniki. Cele na weekend zostały wykonane aczkolwiek nie dokońca tak jak chciałem, ale i tak jestem zadowolony Tongue

@szy1sw Linki są maskowane.

Wczoraj wrzuciłem po 2 posty na fp. Wpadło 0,40$. Z tego co zauważyłem ludzie chętniej klikają w linki stwarzacjące większe pozory bezpieczeństwa Smile Z czystego shorte nie wpdanie tyle co z zamaskowanego akurat tak jest w moim przypadku.

CELE NA TEN TYDZIEŃ

1. Rozwinąć wszystkie FP do przynajmniej 1000 like

Zarobić 10$ do 10.01.2016



RE: Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - war43 - 04-01-2016 10:37

Pod skrzydłami mysc'a to pewnie celujesz w Polaków.

Ja shorte używam tylko jako takiego "dodatku" do sub-sms (daję komuś zdjęcia 'na zachętę' przez Shorte, a następnie film przez sub-sms) i wyciągam z tego marne 60-100$ miesięcznie.
Wniosek z tego taki, że najlepiej celować w USA Wink


RE: Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - paweuq - 04-01-2016 10:56

Dokładnie, dlatego rozwijam konta ze znajomymi z usa, uk. Mysc na poczatku zaznaczył ze bez własnych pomysłów nie ma wysokich zarobków Smile


RE: Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - vanillahajs - 10-01-2016 02:28

powodzenia Big Grin


RE: Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - AlmostDivine - 29-04-2016 17:11

Powodzenia Tongue mi sie nie chce bawic w skracanie a kasy potrzebuje ;/


(sprzedam fanpejdze)


RE: Hajs ze skracania SHORTE.ST + ADF.LY - olekn1 - 03-05-2016 19:01

@[paweuq] Jak Ci idzie zarabianie? Czemu przestałeś dodawać wpisy w dzienniku? Szybko wracaj Tongue