Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! (/Temat-WYNIKI-glosowania-z-podsumowania-2015-roku-126524)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - gugggyg - 03-01-2016 00:16

Killersub? Jaki adres do nich?


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - Tidus - 03-01-2016 01:11

(03-01-2016 00:16)gugggyg napisał(a):  Killersub? Jaki adres do nich?

https://subkiller.pl

nie głosowałem w tym roku, ale rok temu głosując na prowokatora kierowałem się raczej tym kto jest top 'śmieszkiem' na chatboxie, więc daniel keep calm i bez spiny


WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - damianus627 - 03-01-2016 01:40

Gratulacje dla wszystkich zwyciezców. Ja zapomniałem zagłosować, ale rok temu byłem mało na forum więc moze i lepiej że nie głosowałem.


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - daniel42na - 03-01-2016 02:11

(03-01-2016 01:11)Tidus napisał(a):  nie głosowałem w tym roku, ale rok temu głosując na prowokatora kierowałem się raczej tym kto jest top 'śmieszkiem' na chatboxie, więc daniel keep calm i bez spiny


Tu nie ma żadnej spiny, ktoś mnie chyba źle zrozumiał. Chciałem tylko żartobliwie uszczypnąć fanbojów pewnego serwisu w ich czuły punkt bo to oni jakby nie patrzeć mi tą rangę dali, każdy wie za co... co spotkało się z nagłą i najeżoną emocjami reakcją jednego z nich. Jak to mówią, uderz w stół a nożyce się odezwą.
Oczywiście nie miałem intencji nikogo obrażać tylko sobie z nich zażartować i odgryźć się za ten tytuł który mimo, że jakiś specjalnie poważny to pozytywny też nie jest(może zrobiłem to nieco złośliwie, fakt, ale w końcu tak to robi prowokator Big Grin) a ta napisana mentorskim tonem opinia użytkownika enigmato na temat społeczności forum na którym spędził 5 minut jest tak zasadna i fantazyjna jak moja opinia na temat społeczności plemion indiańskich Tupi-Guarani o których wiem tyle co kret o gwiazdach, więc luzik, who cares...
Nie mam nawet mu tych fantazji jakoś specjalnie za złe, bo jako zżyty z serwisem HC użytkownik jest stronniczy a poza tym fajnie hejtuje się "władze" ogólnie rzecz biorąc. Oczywiście uznaję to, że społeczność użytkowników HC jest duża na forum, ba - wręcz podziwiam to, że serwis ten ma tak wielu oddanych użytkowników i wcale mi to nie przeszkadza. Gdyby mi to miało przeszkadzać dawno bym się wylogował. Lol
Niemniej jednak rozdzielić należy 2 sprawy:
1.Jestem użytkownikiem forum i jako użytkownik pisze co myśle oraz swobodnie dyskutuje np. na temat stnoga-hotcash, często i gęsto na tematy okołopolityczne w offtopie itd. Na pewno nie będę rezygnował ze szczerości i na pewno nie będę dawał nikomu przykładu czy kogokolwiek wychowywał jak to próbowali sugerować niektórzy. Rolleyes
2.Jestem moderatorem i jako moderator pomagam użytkownikom, głównie w wyłapywaniu oszustów i raczej na tym się skupiam, bo taka rola mi pasuje. Może nie jest to zbyt widoczne, ale nie musi.
W związku z tym pierwszym wypowiadam się swobodnie i swobodnie krytykuje to co mi się nie podoba, natomiast w związku z tym drugim jestem w stanie pomóc nawet mojemu najwierniejszemu hejterowi, tak więc enigmato - jakbyś miał jakiś problem czy pytanie to pisz PW Heart
Jedno nie wyklucza drugiego tak jak tu niektórzy próbują sugerować... w końcu po to jest forum aby dyskutować Wink


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - Karczu - 03-01-2016 02:49

No i najważniejsza puenta podsumowania: my się przecież tak naprawdę z Danielem lubimy, a całe te konflikty na forum są po to, aby na forum się coś działo Idea

UU się musi zgadzać, bo Adminowi posty nie konwertują.


Huh


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - ElPolako12 - 03-01-2016 15:09

Brawo!


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - Paweł1988 - 09-01-2016 16:43

Gratuluję wygranych!


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - proste_zadania - 13-01-2016 20:34

Gratulacje dla wszystkich!