Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! (/Temat-WYNIKI-glosowania-z-podsumowania-2015-roku-126524)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - szykiryki - 01-01-2016 16:58

Super-inicjatywa!
Gratulacje dla zwycięzców i sama czuje się szczerze zaszczycona drugim miejscem [hell yeah!].

@[AnnaKa], dzięki wielkie za chęć przekazania nagrody, ale jak najbardziej należy się ona TOBIE!
Kubek posiadam, więc jesteś zasłużonym i niekwestionowanym zwycięzcą z nagrodą rzeczową. Heart

Jeszcze raz gratulacje!


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - Majka - 01-01-2016 17:03

@[AnnaKa] i @[szykiryki] dogadajcie się co z nagrodą i niech Annaka wyślę na PW Adminowi adres na który ma trafić kubek Idea


Z mojej strony szczerze Wam gratuluje Heart




---
Małe wyjaśnienia jeszcze:
1. AnnaKa to pewnie akacpa??? Liczyłam oddzielnie głosy.
2. W przypadku gdy ktoś w jednej kategorii dał 4 głosy liczyłam tylko 3 pierwsze.
3. Annaka dostał 7 głosów w kategorii "Najaktywniejszy/najbardziej pomocny user z ekipy ZC". Głosów oczywiście nie uznałam z wiadomej przyczyny.


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - AnnaKa - 01-01-2016 17:09

@[Majka]

W takim razie proszę aby Admin nagrodę przekazał nagrodę na jakiś szczytny cel dla osoby która potrzebuję czegoś lub jest w trudnej sytuacji życiowej.
Oczywiście jeśli jest taka możliwość. Mogę zrobić też tak że prześlę na PP Adminowi równowartość kubka, a on niech przekaże pieniążki na jakąś zbiórkę. Tak aby On nie stracił na zamówieniu i produkcji kubka a ja też wykorzystam tą nagrodę. Takie trochę zamieszanie ale myślę że tak powinna właśnie postąpić "Najbardziej Pomocna Osoba" Tym bardziej że kiedyś też mi wiele osób z forum pomogło.

Co do "akacpa" wiele osób myli mój nick ponieważ w serwisie gdzie jestem mentorem posługuję się własnie tym nickiem. Myślę, że właśnie to było powodem zamieszania.

Jeszcze raz dziękuję za głosy!


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - konrad123456789 - 01-01-2016 17:10

Jakby nikt nie chciałby kubka, to chętny tutaj jestem ja Heart


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - AnnaKa - 01-01-2016 17:13

@[konrad123456789] Nie ma sprawy możemy zrobić tak że Kubek pójdzie do Ciebie a ja równowartość kubka prześlę na jakąś fundację. Także jak możesz napisz do Admina aby wysłał Tobie nagrodę ponieważ ja się na to TERAZ zgadzam i POTWIERDZAM, że ma on zostać przekazany właśnie użytkownikowi o nicku na forum Zarabiam.com (konrad123456789).


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - konrad123456789 - 01-01-2016 17:50

Jak miło z twojej strony impreza


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - Admin - 01-01-2016 18:01

(01-01-2016 17:09)AnnaKa napisał(a):  @[Majka]

W takim razie proszę aby Admin nagrodę przekazał nagrodę na jakiś szczytny cel dla osoby która potrzebuję czegoś lub jest w trudnej sytuacji życiowej.
Oczywiście jeśli jest taka możliwość. Mogę zrobić też tak że prześlę na PP Adminowi równowartość kubka, a on niech przekaże pieniążki na jakąś zbiórkę. Tak aby On nie stracił na zamówieniu i produkcji kubka a ja też wykorzystam tą nagrodę. Takie trochę zamieszanie ale myślę że tak powinna właśnie postąpić "Najbardziej Pomocna Osoba" Tym bardziej że kiedyś też mi wiele osób z forum pomogło.

Co do "akacpa" wiele osób myli mój nick ponieważ w serwisie gdzie jestem mentorem posługuję się własnie tym nickiem. Myślę, że właśnie to było powodem zamieszania.

Jeszcze raz dziękuję za głosy!
Nie róbmy już cyrków... kubek na szczytny cel? ;s bez jaj, chcesz kogoś wesprzeć to zrób to... Smile
Użytkownicy zdecydowali że to ty zasługujesz aby wygrać ten upominek więc podeślij dane gdzie mamy Ci go wysłać, jeśli go tak bardzo nie chcesz to po prostu powiedz Tongue bo dawać i prosić to już za dużo.
Jeszcze raz gratuluje nominacji najbardziej pomocnej osoby Smile Doceniamy twoje starania i wkład w życie forum.


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - Karczu - 01-01-2016 19:35

(01-01-2016 17:03)Majka napisał(a):  1. AnnaKa to pewnie akacpa??? Liczyłam oddzielnie głosy.
To te same osoby, po prostu AnnaKa na HotCashu ma login akacpa i tego loginu mogli użyć Użytkownicy HotCasha, którym on pomaga pod tym loginem Smile


@Majka, przy okazji mam pytanko co do liczenia głosów - część osób głosowała na Karczu, część na Karcz, a część na Karcz-Provider. To było sumowane czy liczone każde oddzielnie? A jeśli nie sumowane, to jak podliczane były głosy na "Karcz"? Do Karczu czy Karcz-Provider? Big Grin


Jeszcze raz dzięki za wszystkie głosy! Użytkownicy zdecydowali JAK JEST Lol


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - Majka - 01-01-2016 19:44

(01-01-2016 19:35)Karczu napisał(a):  
(01-01-2016 17:03)Majka napisał(a):  1. AnnaKa to pewnie akacpa??? Liczyłam oddzielnie głosy.
To te same osoby, po prostu AnnaKa na HotCashu ma login akacpa i tego loginu mogli użyć Użytkownicy HotCasha, którym on pomaga pod tym loginem Smile


@Majka, przy okazji mam pytanko co do liczenia głosów - część osób głosowała na Karczu, część na Karcz, a część na Karcz-Provider. To było sumowane czy liczone każde oddzielnie? A jeśli nie sumowane, to jak podliczane były głosy na "Karcz"? Do Karczu czy Karcz-Provider? Big Grin


Jeszcze raz dzięki za wszystkie głosy! Użytkownicy zdecydowali JAK JEST Lol
Sumowane pod Karczu.
A Karcz i Karczu to nie to samo?


RE: WYNIKI głosowania z podsumowania 2015 roku! - Karczu - 01-01-2016 19:45

To jest właśnie to samo, temu chciałem się upewnić Wink Dzięki!