Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Payza. Strata środków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Payza. Strata środków. (/Temat-Payza-Strata-srodkow-126519)



Payza. Strata środków. - Obywatel - 01-01-2016 00:04

Witam,

ok. tydzień temu, payza zawróciła z mojego konta trzy wpłaty na ok. 200 GBP. Powód? Podejrzenie, iż wpłacający robił "machlojki".

Napisałem do kupującego, podesłał mi email z payzy, iż zamykają mu konto, ponieważ wedle ich systemu, robi podejrzane kombinacji. Kupujący otrzyma kasę za 180 dni.

Dziś, zawrócono mi 4 wpłaty z konta na 600 GBP. Leżeły od tygodnia. Ta sama sytuacja.

Podobno Paypal jest straszny, lecz w porównaniu do payzy....


RE: Payza. Strata środków. - embrossx - 20-02-2016 22:01

Teraz to wszystkie systemy są takie same, ja np założyłem firmę w UK aby pozbyć się limitów nakładaych na polskie działalności zgodnie z zaleceniami pomocy PayPal (polskiej), po czym po założeniu okazało się że nie mam jak ich wypłacić bo muszę mieć konto w banku w UK z 22 cyframi i nasze nie podejdą. Teraz żeby założyć konto bankowe muszę mieć adres zamieszkania w UK, stawić się osobiście do banku, zrozumieć zapisy bankowe po angielsku i podpisać papier. Co do PayZa, czekam od ponad tygodnia na wypłatę srodków, mam cały czas status Pending. W poniedziałek siądę i założę chyba konto na skrillu, bo to się wydaje najlepszym rozwiązaniem.


RE: Payza. Strata środków. - ChoGath - 20-02-2016 22:18

Mi paypal cofał płatności i naliczał opłaty transakcyjne więc no ciesz sie z payzy


RE: Payza. Strata środków. - gege17 - 20-02-2016 22:23

embrossx,a przez pośrednika zakładałeś firmę w UK?