Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysły na dodatkowy zarobek. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysły na dodatkowy zarobek. (/Temat-Pomysly-na-dodatkowy-zarobek-126517)

Strony: 1 2


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - KXT - 03-01-2016 20:54

moge tez skorzystac Big Grin ?


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - szczygielek - 03-01-2016 22:01

jeśli masz min. 21 lat to mozesz jeździc w swoim mieście bez żadnych licencji za pomocem aplikacji UBER Wink jeśli nie masz swojego samochodu mozesz skorzystać z swojego typu wypożyczalni UBER, tacy ludzie biorą jakiś procent od zysku i proponują ekonomiczne fury w swoim zapleczu Wink


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - Max998 - 03-01-2016 22:03

(03-01-2016 20:45)BluesMan94 napisał(a):  Ile osób tyle szans, ja dorabiam głównie robiąc proste domowe czynności, a to iść godzinkę znajomemu dziecko popilnować, a to drzewo porąbać, a to iść zrobić zakupy. Wystarczy nieco się otworzyć. Nie licząc bukmacherki, to takie dorabianie to dochód nr 2 u mnie, tygodniowo jak się zepnę to 300/400 zł na miesiąc wpadnie, nie ma co ukrywać, w takim dorabianiu trzeba mieć dobre chody, bo iść rąbać drzewo za 10zł, albo zainstalować new system za 15zł, to już wolę zostać w domu i obejrzeć jakiś film.

Ja też o tym myślałem by zarabiać/dorabiać za pomoc w czymś komuś.
Chciałbym się tak zaoferować np. na olx.pl ale nie mam pomysłu na chwytliwy tytuł ogłoszenia hmm.. ''Pomocnik do wszystkiego.''? trochę oklepane, ''Pomogę w czynnościach domowych'' przecież nie każda czynność musi być domowa np. pomoc w odśnieżaniu ogrodu. Potrzebny mi dobry tytuł resztę sobie sam poukładam (treść). U mnie ciężej jest bo mieszkam na osiedlu blokowisk..
300/400zł. nieźle.. Smile

@szczygielek - ciekawe, słyszałem o tym ale myślałem, że to jakaś nowa korporacja. Muszę się chyba temu przyjrzeć. Smile


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - Krakersik - 04-01-2016 10:05

A jest w Twojej okolicy jakiś większy cmentarz? Popularne (szczególnie przed świętem zmarłych) jest sprzątanie, ozdabianie nagrobków. Zbierasz zamówienie np. przez neta i robisz zdjęcie grobu przed i po wykonaniu usługi. Ceny są różne, można wykosić nawet 50 złotych od jednej płyty. Sprzątniesz stare znicze/kwiaty, przelecisz szmatą i jakimś impregnatem, postawisz ze dwa znicze typu "kacperek" - bo najtańsze Jerk i gotowe. Nie wiem czy da się zarobić tylko przed zmarłymi czy cały rok ale liznąć tematu można Smile


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - Juhas - 04-01-2016 11:12

Handel kupuj tanio sprzedawaj drożej Tongue


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - yazir - 04-01-2016 11:50

@[Max998] przerabiałem kiedyś naprawy komputerów, najlepiej wypada ofc poczta pantoflowa. A poza tym to wbrew pozorom ogłoszenia na tablicach w okolicy dają trochę więcej początkowych klientów niż olx. Na dole kartki ofc numer telefonu do wyrwania z opisem. Ja miałem kilka ogłoszeń na mojej wsi i w okolicy, co w pierwszych 2 tygodniach dało mi ok 7 klientów, a później ludzie mnie polecali dalej (piękne czasy kiedy w moim pokoju stało 30 komputerów do zrobienia Jerk2 ).
W przypadku prac o których piszesz pamiętaj o dobrze wykonanej pracy to się opłaci, każdy zadowolony klient może dać Ci kilku nowych.


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - Max998 - 04-01-2016 20:35

Dzięki wielkie, to mi dodało trochę nowych pomysłów! Smile

Oczywiście dalej możecie dawać swoje pomysły. Smile


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - omisiu - 04-01-2016 21:26

Ja bym poszedł do zwykłej normalnej pracy gdzie możesz ustalać na ile przychodzisz. Zawsze da się coś takiego znaleźć


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - Max998 - 05-01-2016 00:49

Zwykłą normalną pracę już miałem (kurier i kierowca po woj. Śląskim). Jednak nie samą pracą żyje człowiek a warto też w siebie inwestować (rozpocząłem naukę - kier. ratownik medyczny). I teraz przy okazji wolnego czasu myślę jak sobie dorobić ale nie mając nad głową szefa bo najczęściej to tylko ładnie brzmi ''przyjdziesz na dwie, trzy godzinki..'' a potem zaczyna się kręcenie nosem - troszkę się o tym dowiedziałem na własnej skórze jak ''dodatkowo'' przez kilka dni woziłem pizzę. Jeśli dodatkowa praca polega na robocie przez 8 godzin to to mało dodatkowa robota a zwykły etat jak u mojej matki w robocie też pracuje 8h. Smile


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - minek123 - 29-04-2016 18:05

Na nacie coś możesz dorabiać ;p