Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ (/Temat-Sylwestrowy-dziennik-Earnera-Piesela-%E2%99%A5-126514)

Strony: 1 2


Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - Piesel_Nala - 31-12-2015 20:45

Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥


Witam wszystkich ! Jestem Piesel_Nala i mój cel to w nowym roku zacząć zarabiać mega kokosy na subach. Zaczynam od 1.000 zł per miech. Co robię dziesiaj ? No w sumie to nic bo sylwek Big Grin ale od jutra lece z koksem !!

Lecę na LM pozdrawiam Smile


RE: Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - konrad123456789 - 31-12-2015 20:58

Powodzenia i najlepszego Tongue


RE: Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - Piesel_Nala - 31-12-2015 23:55

Dziękuję i szcześliwego nowego roku panowie i panie !! Za 5 min odpal !! Będzie pier**** !


RE: Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - xKrypi - 01-01-2016 00:04

Nawzajem
Ps. Dobra 1 post w nowym roku


RE: Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - Mailowiec - 01-01-2016 00:09

I mój też. Powodzenia Jerk


RE: Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - Piesel_Nala - 01-01-2016 20:39

Więc tak ! Dzisiaj zrobiłem można powiedzieć dużo i mało :/ Używam serwisu LeadMore. Zrobiłem szybki spam programem filmy online, nisza: STAR WARS Big Grin (testowałem dopiero bo wracam wiec bierzta amatorzy i spamujta to wpadnie wam coś grosza).


Dzisiaj:
57 uu - 4 leady - 24.80 zł; CR: 7.02%

Jak ma pierwszy dzień to dla mnie boomba Big Grin Też co lepsze po skontaktowaniu się z pewną osobą, udało mi się skończyć i wysłać aplikację fb do fb developer z rolą publish_actions. Tydzień temu mi jedną przyjeli, którą sprzedałem. Zobaczymy jak teraz bedzie i czy znowu sprzedam czy na niej będę zarabiać Smile

Pozdrawiam serdecznie !!


RE: Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - Piesel_Nala - 02-01-2016 20:50

Next day i next zarobki !!

Uruchomiłem bloga. Podpialem domene do servera. Drugi dzień czekam na akcpetację aplikacji FB z publish_actionsem. Takze zrobilem mini spamik i nawet sie przyjął Wink Dosłałem dzisiaj kolejne 3 apki do akceptacji.

[Obrazek: doqjrm.png]


RE: Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - Piesel_Nala - 03-01-2016 18:36

Kolejn dzien i dopiero 18:32 a zarobek prawie taki sam jak wczoraj Smile + nowosć!!


Zakceptowali mi 2 apki Smile

Jestem bardzo szczęśliwy, że wracam do swojej formy. Mój cel to 1.500 zł miesięcznie !

Lecimy z koksem panowie i panie !! Big Grin

Statystyki:
[Obrazek: 2d7yk39.png]


Obecnie zarobiłem:105,20 zł z 1500,00 zł

Wiadomosc od FB Developer:

[Obrazek: 2yzd4hu.png]


RE: Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - konrad123456789 - 03-01-2016 18:45

Ładnie, powodzenia ;]


RE: Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ - Piesel_Nala - 05-01-2016 18:13

Apka sprzedana za 220 zł Smile Kolejną apkę myślę, żeby samemu wykorzystać! Hajs na domenke i hosting już jest! REINWESTYACJA PANOWIE ! Big Grin

A to statystyki ze wczoraj Smile

[Obrazek: 1zvzy1d.png]


Pare osób pytało się jak tworzyć apki z rolą publish_actions tak więc mogę pomóc ale w prostych konfiguracjach.