Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. (/Temat-Sprzedawanie-Random-STEAM-CD-KEY-na-allegro-126505)

Strony: 1 2


Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - kiba89 - 31-12-2015 17:29

Witam wszystkich.
Napisałem wcześniej podobny post ale został przeniesiony, dalej nie wiem z jakiego powodu:/
Na forum już jestem od dość dawna ale nigdy się nie udzielałem.
Postanowiłem spróbować zarobić przez internet. Znalazłem prosty i łatwy sposób, możliwe ze ktoś już to opisywał.
Przedstawiam wam mój pomysł:
Musimy mieć konto na allegro i G2A.com/goldmine
Kupujemy paczkę 10x Random Steam CD-KEY za około 10zł a następnie wystawiamy na allegro pojedyncze sztuki za około 2,5zł - 3zł.
Można sprawdzić na allegro jak to ludzie kupują.
Zysk można łatwo policzyć :
10 sprzedanych sztuk to 25zł
koszt paczki około 10 zł
koszt aukcji ok 2zł
można też użyć automatu koszt wysłania 1 kody to ok 11 groszy czyli 1,1zł za 10 sztuk.

25-10-2-1,1= 11,9 zł

Zachęcam do rejestracji z reflinka Wink

https://www.g2a.com/r/tanie-granie-promocja


Pozdrawiam


RE: Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - twardy - 31-12-2015 17:57

3...2...1... milion aukcji na allegro z tymi kluczami Smile


RE: Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - GPlayer - 31-12-2015 22:51

Czy g2a nie zabrania sprzedawania ich produktów, wolę się upewnić..


RE: Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - PaulRcootiC - 31-12-2015 23:03

Czyli kupic tam random key'e wylosowac gre i potem podawac juz kod do gry wylosowanej czy jak ?


RE: Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - asiorek - 31-12-2015 23:09

Tak. Kupujesz paczkę kluczy i sprzedajesz pojedyncze klucze Smile

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - VoreCC - 01-01-2016 11:58

Nie lepiej kupować bundle za dolara w których jest kilka dobrych gier samemu?


RE: Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - tojejo - 06-01-2016 18:28

Tylko ze te klucze nie sa opisane, a jak dodamy je do swojego konta zeby sprawdzic do jakiej sa gry, to klucz juz jest wykorzystany i nie mozna go komus innemu odsprzedac z tego co wiem Wink


RE: Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - GPlayer - 06-01-2016 19:34

Co ty gadasz, nie ma takiej możliwości z opcją g2a shield że kod będzie już wykorzystany.


RE: Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - Gremquen - 06-01-2016 19:37

(06-01-2016 19:34)GPlayer napisał(a):  Co ty gadasz, nie ma takiej możliwości z opcją g2a shield że kod będzie już wykorzystany.
Chodziło mu o to, że jeśli my dodamy klucz do swojego konta, żeby sprawdzić jaką grę aktywuje, to wtedy już bedize wykorzystana.


Ale własnie o to chodzi. My też nie wiemy co sprzedajemy - ma być 100% random key.


RE: Sprzedawanie Random STEAM CD-KEY na allegro. - GPlayer - 06-01-2016 19:39

(06-01-2016 19:37)Gremquen napisał(a):  
(06-01-2016 19:34)GPlayer napisał(a):  Co ty gadasz, nie ma takiej możliwości z opcją g2a shield że kod będzie już wykorzystany.
Chodziło mu o to, że jeśli my dodamy klucz do swojego konta, żeby sprawdzić jaką grę aktywuje, to wtedy już bedize wykorzystana.


Ale własnie o to chodzi. My też nie wiemy co sprzedajemy - ma być 100% random key.

A to przepraszam! smutny

Właśnie na tym myk polega, ogólnie to klucze które losujemy są przeważnie na g2a po 5 euro centów do 30 Jerk