Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Karewer - 12-01-2016 09:55

(11-01-2016 19:00)Verb22 napisał(a):  ja na pewno narazie nie ;d ciągle czekam, ale prawdopodobnie to by było na tyle. Wzięli kilkadziesiąt osób, mają zeznania świadków po co im więcej?

Raczej po to, żeby ustalić całość i wyjaśnić rolę poszczególnych osób przez, które w ogóle wyszła na jaw ta cała afera i dlaczego w ogóle zostało rozpoczęte postępowanie. Skoro mają jeszcze kilkanaście/kilkadziesiąt osób wzywać w charakterze świadka, więc dlaczego mieliby zamykać dochodzenie? To chyba normalne, że organy ścigania chcą ustalić wszystkie fakty. Przynajmniej tak powinno być w zdrowym i dobrze funkcjonującym wymiarze sprawiedliwości.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Acetyloaceton - 12-01-2016 10:03

Cos zaczyna sie dziac w temacie. Urzad Ochrony Konkurencji i Konsumentow zaczal interesowac sie tematem, wiec moze choc troche ukroca ten proceder i ukaraja tych naciagaczy.


https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=12110

http://tvn24bis.pl/tech-moto,80/uokik-uwaga-na-darmowe-oferty-na-stronach-internetowych,609747.html


RE: Wezwania na policje (subsms) - Max998 - 12-01-2016 10:42

To jest żałosne.. Robią taką nagonkę na płatne SMS jakby wcześniej ich nie było.. Kiedy wróżbita za koszt SMS/połączenia, którego nie odbiorą bierze od 11zł.-30zł. to jest OK, kiedy Polsat bierze 6,15zł. za głosowanie na piosenkę (bezcelową) to też jest OK. Ale kiedy ktoś na swojej stronie coś oferuje w zamian za SMS to jest oszustem i najlepiej by trafił do paki. Rozumiem jak ktoś promował ''darmowe doładowanie za 50zł.'' ze stawką za ''darmowy SMS'' w kwocie 30zł. przeginał ale nie każdy tak robi, zawsze znajdą się czarne owce..


RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 12-01-2016 10:46

No ta. Ją wyslalem pozdrowienia w sylwestra jak byłem z polsatem. Kasa zdjęta a pozdrowienia nie było. I czemu z tym nikt nic nie robi ? Big Grin śmiech na sali. Witamy w Polsce. :v
Ah, ją wiem dlaczego. Bo jest podany koszt ale mimo wszystko wprowadzają w błąd bo pisza powiedzmy koszt za minute połączenia a tak naprawdę nawet tego połączenia nie ma.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwania na policje (subsms) - Max998 - 12-01-2016 10:49

Bo zajmą się takim ''Krzyśkiem z Gliwic'' co prowadził swojego bloga i tam dodawał rzeczy do np. pobrania za SMS a nie gigantyczną stacją z którą szans nie mają.. Moja siostra też wysyłała. Rok temu i ostatnio i nie pokazali a opłatę z konta wzięli. To się nazywa wyłudzenie bo pieniędzy biorą ale nic za to nie dają.. Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - aero2 - 12-01-2016 11:01

Telewizji to nie ruszą tylko za prywatne osoby się biorą, kiedyś wysyłałem SMSy na te ich konkursy z autem do wygrania, to co mi odpisywali, wprowadzając mnie w błąd, że auto już jest dla mnie gotowe, stoi w garażu, kluczyki już są, tylko muszę odpowiedzieć na pytania, odpowiedziałem na wszystkie pytania poprawnie i na koniec odpisali, niestety nie udało ci się, spróbuj ponownie od nowa, może tym razem dopisze ci szczęście, a 50 zł znikło z konta oszuści.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Acetyloaceton - 12-01-2016 11:28

To troche prawda, ale to sa duze firmy, posiadajace przestudiowane prawo od gory do dolu, a w razie czego wynajma prawnikow i sie wybronia.

Ogloszenia gdzie wlacza sie jakas subskypcje, o ktorej info jest napisane drobnym maczkiem podchodzi niestety pod naciaganie i lamanie prawa. Ogloszenia typu lokalizacja kogos gdzie po wyslaniu smsa nie dostaje sie kompletnie nic jest niczym innym jak oszustwem.

Ciekaw jestem ile z tych osob z duma chwalilo sie znajomym nie klamiac przy tym, o tym w jaki sposob naprawde zarabiaja.


RE: Wezwania na policje (subsms) - piotrekprorok - 12-01-2016 11:39

Już nie wymyślaj głupot Smile UOKIK nie może karać osób fizycznych a serwisom nie może nic zrobić bo ich programy są legalne (myślę tu min. o firesub). Nie mówię oczywiście o serwisach typu easysub gdzie w programach było jawnie napisane "doładuj telefon za darmo" na domenie doladuj-za-darmo.pl...


RE: Wezwania na policje (subsms) - marcel_kk - 12-01-2016 11:53

@[piotrekprorok] czy mógłbyś sprawić aby w tym temacie pisały tyllo
osoby, ktore dostały wezwania i które uczestniczyły w przesłuchaniach?
Zamiast istotnych informcji jest tu masa domysłów nakręcających
kolejnych domorosłych pismaków z nowymi teoriami.


RE: Wezwania na policje (subsms) - jawohskyy - 12-01-2016 12:26

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd ta sprawa z SMS'ami?
Byłem dzisiaj przesłuchiwany, pani się pytała o Aleklik, Easy i zarabiam.com

Pytała się również czy udostępniałem linki związane doładowaniami na naszej-klasie. Też ktoś miał podobne pytania?