Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - timexxx - 08-01-2016 17:23

Jaki troll, jakie dziecko?

Nie postawili mi jeszcze zarzutów przecież jasno napisałem że dzisiaj otrzymałem telefon, a jakie mam relacje na komendzie nie bede opisywal.

To wy sie zachowujecie jak dzieci bo zamiasst podać konstruktywna odpowiedz, piszecie jakies farmazony.

Z tego co mi wiadomo to zeznania w charakterze świada nie moga byc uzyte pozniej bedac przesluchiwanym w charakterze podejżanego.

Już wszystko rozpracowałem, oni nie wiedzą kto spamował na naszej klasie, a zadaja pytania licząc na to że ktoś sie przyzna... Jestem idiota... Myslicie ze maja adresy IP od naszej klasy?


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 08-01-2016 17:27

(08-01-2016 17:23)timexxx napisał(a):  Jaki troll, jakie dziecko?

Nie postawili mi jeszcze zarzutów przecież jasno napisałem że dzisiaj otrzymałem telefon, a jakie mam relacje na komendzie nie bede opisywal.

To wy sie zachowujecie jak dzieci bo zamiasst podać konstruktywna odpowiedz, piszecie jakies farmazony.

Z tego co mi wiadomo to zeznania w charakterze świada nie moga byc uzyte pozniej bedac przesluchiwanym w charakterze podejżanego.

Już wszystko rozpracowałem, oni nie wiedzą kto spamował na naszej klasie, a zadaja pytania licząc na to że ktoś sie przyzna... Jestem idiota... Myslicie ze maja adresy IP od naszej klasy?

za głupotę się płaci Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - Kiljan - 08-01-2016 17:27

To dosyć logiczne, że promowałeś ich programy skoro otrzymywałeś od nich płatności. Możesz śmiało czekać na zarzuty "promowania programów partnerskich" bez żadnych obaw Smile
A IP po 2-3 latach są bezużyteczne ponieważ operatorzy nie przechowują tak długo logów.


RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 08-01-2016 17:29

(08-01-2016 17:23)timexxx napisał(a):  Jaki troll, jakie dziecko?

Nie postawili mi jeszcze zarzutów przecież jasno napisałem że dzisiaj otrzymałem telefon, a jakie mam relacje na komendzie nie bede opisywal.

To wy sie zachowujecie jak dzieci bo zamiasst podać konstruktywna odpowiedz, piszecie jakies farmazony.

Z tego co mi wiadomo to zeznania w charakterze świada nie moga byc uzyte pozniej bedac przesluchiwanym w charakterze podejżanego.

Już wszystko rozpracowałem, oni nie wiedzą kto spamował na naszej klasie, a zadaja pytania licząc na to że ktoś sie przyzna... Jestem idiota... Myslicie ze maja adresy IP od naszej klasy?

PodejRZanego, koleżko. Słownik mogłeś sobie kupić za te leady facepalm

Po piśmie widać typowe dziecko/trolla więc na darmo Twoje wypociny. Rozpracowałeś wszystko, a post wcześniej pisałeś "POMOCY!!!"? No kolego... Albo w prawo albo w lewo. Z racji, że NK jest serwisem poniekąd polskim to pozyskanie IP jest bardzo możliwe, jednak po takim okresie mało prawdopodobne by mieli jakieś logi, aczkolwiek nic nie jest pewne.


RE: Wezwania na policje (subsms) - twardy - 08-01-2016 17:38

Ta logi, tyle czasu minelo pewnie juz nie maja. Bo to jakis problem byl zeby w dniu zgloszenia sprawy na policje te logi dolaczyc Big Grin
Po co komu wasze IP. Wystarczy, ze NK dolaczyla tresc spamu, po linkach do easy suba chyba latwo dojsc kto z jakiego konta spamowal, nie? Czy siedziales na necie mobilnym, neostradzie czy vpn... roznica zadna.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Kiljan - 08-01-2016 17:59

(08-01-2016 17:38)twardy napisał(a):  Ta logi, tyle czasu minelo pewnie juz nie maja. Bo to jakis problem byl zeby w dniu zgloszenia sprawy na policje te logi dolaczyc Big Grin
Po co komu wasze IP. Wystarczy, ze NK dolaczyla tresc spamu, po linkach do easy suba chyba latwo dojsc kto z jakiego konta spamowal, nie? Czy siedziales na necie mobilnym, neostradzie czy vpn... roznica zadna.

Oczywiście, że dołączyć IP można, ale operator nie trzyma ich przez 3 lata a to do operatora po IP będą się zglaszać


RE: Wezwania na policje (subsms) - Popiełusznik - 08-01-2016 18:09

Założyłem konto specjalnie żeby tutaj napisać (o sprawie dowiedziałem się z DW). Przeczytałem wszystkie posty i najwyżej 5 cokolwiek wnosiło. Moja sytuacja wygląda tak, że na razie nic nie dostałem, ale dostałem kilka przelewów z Atomicośtam w ramach wypłat z Catshare.

Natrzaskane już 47 strony a jeszcze nikt nie powiedział co mówić jeśli konto miało się tylko na Catshare (obecna sprawa nie ma nic wspólnego z Catshare co potwierdził właściciel).

Ci którzy jęczą o logach z przed 3 lat nie się zastanowią bo to trochę żałosne Jerk2 Żeby postawić jakiekolwiek zarzuty potrzebny jest link którym spamowaliście powiązany z waszym kontem i danymi na easysub + logi z nk powiązane z logami ISP że to konkretnie z waszego komputera szło. A to po tym czasie już raczej wątpliwe bo podobno bazy easysub już ni ma Jerk2


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 08-01-2016 18:14

(08-01-2016 18:09)Popiełusznik napisał(a):  Założyłem konto specjalnie żeby tutaj napisać (o sprawie dowiedziałem się z DW). Przeczytałem wszystkie posty i najwyżej 5 cokolwiek wnosiło. Moja sytuacja wygląda tak, że na razie nic nie dostałem, ale dostałem kilka przelewów z Atomicośtam w ramach wypłat z Catshare.

Natrzaskane już 47 strony a jeszcze nikt nie powiedział co mówić jeśli konto miało się tylko na Catshare (obecna sprawa nie ma nic wspólnego z Catshare co potwierdził właściciel).

Ci którzy jęczą o logach z przed 3 lat nie się zastanowią bo to trochę żałosne Jerk2 Żeby postawić jakiekolwiek zarzuty potrzebny jest link którym spamowaliście powiązany z waszym kontem i danymi na easysub + logi z nk powiązane z logami ISP że to konkretnie z waszego komputera szło. A to po tym czasie już raczej wątpliwe bo podobno bazy easysub już ni ma Jerk2


Ale co z tego że mają wasze logi z nk? Porgramy tworzy easysub i to jego prawnicy odpowiadają za legalność programów. To nie ty tworzyłeś landing page. Ludzie, kurde, zrozumnie że nic wam nie grozi. Większość z was ma kasę, wystarczy dobry prawnik jak się coś głupiego powie, a jak się mądrze złoży zeznania to nikomu nic się nie stanie. Większość osób zarabiających na easy to były gimbusy które nie mają do czynienia policją i napierdzielają w Tibie całymi dniami albo minecrafta. Trzepiecie portkami, a w tym kraju morderców wypuszcza się po 8 latach bo nie ma już miejsca w więzieniu. W Polsce bieda dotka nawet zakłady karne. Zejdzcie na ziemie.


RE: Wezwania na policje (subsms) - lolitek - 08-01-2016 18:33

zebys wiedzial ze mordercow wypuszczaja szybko a ciebie wsadza za 10zl wiec niebylbym taki pewny tych wypowiedzi.


RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 08-01-2016 18:45

" ej ty, pedofilii gwalcicielu, wychodzisz bo jakiś dzieciak chciał dorobić sobie do kieszonkowego. Nie ważne że zarobił '10zl' ale idzie na twoje miejsce. "

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka