Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 04-01-2016 23:29

wydaje mi się ze to zalukaj było użytkę jako jakaś fraza do pozycjonowania ? Jerk2


RE: Wezwania na policje (subsms) - Chada - 04-01-2016 23:30

(04-01-2016 23:26)firesubisthebest napisał(a):  znalazłem jeszcze to:

easysub.pl udziela swoim gościom informacji na tematy takie jak Caly film lektor pl, Ida i Ask. Dołącz do tysięcy zadowolonych gości, którzy odkryli Zalukaj filmy online za darmo, Za darmo filmy bez limitu i Pretty Little Liars.

widoczne jest tutaj słowo "Zalukaj"

przypadek?

Nie sądze Big Grin Big Grin


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 04-01-2016 23:32

(04-01-2016 23:23)firesubisthebest napisał(a):  sprawdziłem jak wygladała historia strony easysub
wgl tez dostalem wezwanie xd na 14. Wypłaciłem 12k, ale juz konto nie mam i dowiedziałem się, że z archiwum kont sprawdzili moje dane
policja powiedziała, że nic mi nie grozi, prokuratura po prostu chce ich złapać (policjant powiedział, że to praktycznie nie możliwe), ale to jego obowiązek.

wracając do historii strony easysub.pl
w 2014 bylo przekierowanie na http://hdvod.pl
nadal ta strona działa
również było przekierowanie na
nami-fansub.info

bardzo bardzo dziwne.

No to chyba wszystko jasne, o ile nie kręcisz. Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - Bastion_Kastion - 04-01-2016 23:32

przeciez ludzi ktorzy wplacali do bet-at-home tez wzywali i bez zadnych dowodow uwazali ze takie osoby graly w nielegalnych zakladach.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Toskan - 04-01-2016 23:36

W d... to mam, ale proponuje ponownie zamknac ten watek. Ewidetnie ktos dobral sie do 'skory' w/w firmie i teraz leca po kontach etc. Jak ktos fizycznie wroci z komisariatu niech sie sensownie wypowie...a z tego co czytalem najwczesniej ma to nastapic 7.01. See you!


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 04-01-2016 23:38

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]

Ty, a może to ma coś wspolnego z chomikuj?


RE: Wezwania na policje (subsms) - Bastion_Kastion - 04-01-2016 23:44

czytaj ze ze zrozumieniem. za pomoca tej strony mozesz pobrac plik chomikuj, ale chomikuj nie ma z nimi nic wspolnego


RE: Wezwania na policje (subsms) - Oceniamy - 04-01-2016 23:46

(04-01-2016 23:38)Verb22 napisał(a):  [Obrazek: Przechwytywanie.jpg]

Ty, a może to ma coś wspolnego z chomikuj?

Coś z cyklu : Nie znam się, to się wypowiem...


RE: Wezwania na policje (subsms) - RollerCoster - 04-01-2016 23:49

Przestańcie siać ferment, szczesny na poprzedniej stronie idealnie opisał całą sytuację.
Jeżeli ktoś zarabiał w tych serwisach i dostawał przelewy od tej firmy acomediane poland to prędzej czy później może spodziewać się wezwania, jeżeli nie mieliście styczności, nie macie przelewów od tej firmy to wylogujcie się z tego tematu i idźcie spać Big Grin


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 04-01-2016 23:51

(04-01-2016 23:46)Oceniamy napisał(a):  
(04-01-2016 23:38)Verb22 napisał(a):  [Obrazek: Przechwytywanie.jpg]

Ty, a może to ma coś wspolnego z chomikuj?

Coś z cyklu : Nie znam się, to się wypowiem...

udostępniają piracki content chomikuj.pl. Wiele serwisów związanych w jakiś sposób z chomikuj.pl miało problem, dlatego wysunąłem taką tezę. pewnie błędną.