Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 04-01-2016 23:05

(04-01-2016 22:58)nitroo napisał(a):  
(04-01-2016 22:40)Chada napisał(a):  Wypuscili mnie bo robia miejsce dla oszustow sub sms

(04-01-2016 22:52)Verb22 napisał(a):  
(04-01-2016 22:43)twardy napisał(a):  
(04-01-2016 22:38)Verb22 napisał(a):  
(04-01-2016 22:34)twardy napisał(a):  DOLADUJ-ZA-DARMO.PL

bekabekabekabekabeka

Nie ma to jak promowac stronke z darmowymi doladowaniami, ktore nie sa darmowe Big Grin Ale to wina easysuba! Nie czy to was nie czyni troche wspolwinnymi? Czerpanie korzysci z ewidentnego oszustwa? Smile

Mylisz się, to easysub robił te landing page. Użytkownicy w dobrej wierze (wierząc, że rzeczywiści firma rozdaje darmowe doładowania) promowali tą usługę. proste

OK. W dobre wierze Big Grin beka

Powtarzam - usługę stworzyło easysub i to oni prawdopodobnie musieli zabezpieczyć ją prawnie. Co promującego ma obchodzić to czy to są czy nie są darmowe smsy?

Teoretycznie masz rację, jednak praktycznie mając czyjś spam na tacy 'WOW WOW darmowe doładowania' to mogą (aczkolwiek nie muszą) zaliczyć to jako 'współudział', bo mogłeś się dowiedzieć czy to prawda czy nie (wiadomo jak jest Smile )
Drugą możliwością jest zaliczenie tego jako 'poszkodowany kowalski + poszkodowany spamer' Wink

No to już kwestia tego jak i gdzie ktoś spamował. żeby komuś udowodnić winę, musieliby mieć logi wszystkich komentarzy np. na nk. Tak jak poniżej, stawianie się na komencie za marne kilkadziesiąt zł, nawet w roli świadka to nieprzyjemna sytuacja. Tym bardziej że na takim firesubie, leadmore czy eforsie wyłudza się setki tysięcy zł w jeszcze bardziej perfidny sposób..


RE: Wezwania na policje (subsms) - DzejkobPL - 04-01-2016 23:07

Cytat:Tym bardziej że na takim firesubie, leadmore czy eforsie wyłudza się setki tysięcy zł

Przecież EasySub to serwis tego samego typu (Suby/PremiumSMS)... [Obrazek: gniot.png]


RE: Wezwania na policje (subsms) - nitroo - 04-01-2016 23:09

(04-01-2016 23:05)Verb22 napisał(a):  
(04-01-2016 22:58)nitroo napisał(a):  
(04-01-2016 22:40)Chada napisał(a):  Wypuscili mnie bo robia miejsce dla oszustow sub sms

(04-01-2016 22:52)Verb22 napisał(a):  
(04-01-2016 22:43)twardy napisał(a):  
(04-01-2016 22:38)Verb22 napisał(a):  Mylisz się, to easysub robił te landing page. Użytkownicy w dobrej wierze (wierząc, że rzeczywiści firma rozdaje darmowe doładowania) promowali tą usługę. proste

OK. W dobre wierze Big Grin beka

Powtarzam - usługę stworzyło easysub i to oni prawdopodobnie musieli zabezpieczyć ją prawnie. Co promującego ma obchodzić to czy to są czy nie są darmowe smsy?

Teoretycznie masz rację, jednak praktycznie mając czyjś spam na tacy 'WOW WOW darmowe doładowania' to mogą (aczkolwiek nie muszą) zaliczyć to jako 'współudział', bo mogłeś się dowiedzieć czy to prawda czy nie (wiadomo jak jest Smile )
Drugą możliwością jest zaliczenie tego jako 'poszkodowany kowalski + poszkodowany spamer' Wink

No to już kwestia tego jak i gdzie ktoś spamował. żeby komuś udowodnić winę, musieliby mieć logi wszystkich komentarzy np. na nk. Tak jak poniżej, stawianie się na komencie za marne kilkadziesiąt zł, nawet w roli świadka to nieprzyjemna sytuacja. Tym bardziej że na takim firesubie, leadmore czy eforsie wyłudza się setki tysięcy zł w jeszcze bardziej perfidny sposób..

Wiadomo, zarzut=dowód. Dlatego w zależności od tego w jakim charakterze odbywa się postępowanie i jak świadek będzie mówił, co dokładnie robił to zależy jak policja to zinterpretuje Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - armada23 - 04-01-2016 23:12

(04-01-2016 23:07)DzejkobPL napisał(a):  
Cytat:Tym bardziej że na takim firesubie, leadmore czy eforsie wyłudza się setki tysięcy zł

Przecież EasySub to serwis tego samego typu (Suby/PremiumSMS)... [Obrazek: gniot.png]

Dlatego jak robić wały to konkretne Big Grin Mój kolega za 518zl dostał 2 lata w zawieszeniu a kolega który na miesiac szarpal po 8 kafli nic haha Big Grin Polska Big Grin
P. S Jak zrobić tą emotke?


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 04-01-2016 23:13

(04-01-2016 23:07)DzejkobPL napisał(a):  
Cytat:Tym bardziej że na takim firesubie, leadmore czy eforsie wyłudza się setki tysięcy zł

Przecież EasySub to serwis tego samego typu (Suby/PremiumSMS)... [Obrazek: gniot.png]

No właśnie, tylko kwestią czasu jest kiedy ktoś zajmie się tamtymi serwisami. Ja dałem sobie spokój z subsms już właśnie po spektakularym upadku easysuba. Mimo to mogę mieć problemy za kilka stówek które zarobiłem. To chyba jednak subtelna aluzja wobec tych, którzy żyją i to dobrze z sub-sms.

Już lepiej promować zagraniczne ppa. Wrócić do korzeni, sharecasha ETC i to polecam earnerom.


RE: Wezwania na policje (subsms) - firesubisthebest - 04-01-2016 23:14

promowałem tekstem "bierzcie doładowania 50 zł [link] nic nie trzeba mieć na koncie Big Grin" legal czy nie? Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - DzejkobPL - 04-01-2016 23:16

(04-01-2016 23:14)firesubisthebest napisał(a):  promowałem tekstem "bierzcie doładowania 50 zł [link] nic nie trzeba mieć na koncie Big Grin" legal czy nie? Wink

No tak średnio bym powiedział.

"bierzcie" to był prawdopodobnie konkurs, więc prędzej zgarnijcie, wygrajcie? Nie każdy mógł odebrać doładowanie. Lol

"nic nie trzeba mieć na koncie" - czyli za darmo hmm... Big Grin



Exclamation Big Grin

Cytat:P. S Jak zrobić tą emotke?

Wlepiasz taki kod w miejsce, gdzie chcesz emotkę.
Kod:
[img]http://zarabiam.com/images/ikony/gniot.png[/img]



RE: Wezwania na policje (subsms) - daniel42na - 04-01-2016 23:20

A może nie jest tak źle jak to opisujecie i policja chce wezwać Was tylko po to aby pooddawać należne pieniądze których nie dostaliście od Easysuba? Jerk2


RE: Wezwania na policje (subsms) - Vex - 04-01-2016 23:21

Ja jakieś pół roku temu byłem wzywany w sprawie tego samego paragrafu. Wypytywali o Nk i firme o ile dobrze pamiętam picu picu limited.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 04-01-2016 23:22

(04-01-2016 23:21)Vex napisał(a):  Ja jakieś pół roku temu byłem wzywany w sprawie tego samego paragrafu. Wypytywali o Nk i firme o ile dobrze pamiętam picu picu limited.

Ale o nic nie zostales oskarżony? Byly jakies konsekwencje?