Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - RollerCoster - 04-01-2016 21:21

Oj nie byłbym taki pewny, skoro jak sam twierdzisz udział brało kilka tysięcy osób to rozesłanie pism do każdej komendy do każdego miasta chwile się zejdzie, jedni dostali w sylwestra, a inni po nowym roku więc jak widać pisma cały czas są wysyłane i trafiają w późniejszych terminach. Jeden user z DW był już dziś na przesłuchaniu, tak przynajmniej pisał.
Tak jak pisałem w poprzednim poście, jeżeli ktoś kiedykolwiek dostał jakiś przelew od tej firmy to jest raczej pewne, że otrzyma prędzej czy później wezwanie, jeżeli nigdy nie miało się styczności z tą firmą to można spać spokojnie.


RE: Wezwania na policje (subsms) - piotrekprorok - 04-01-2016 21:24

(04-01-2016 21:21)light napisał(a):  Uwierz mi, że jeżeli jest "gruba sprawa" to i potrafią przesłuchać XXXXX osób, wiadomo że też to się ciągnie z czasem... takie postępowanie może trwać lata również, do skutku przesłuchań wszystkich uczestników owych serwisów.

Najpierw muszą się dowiedzieć czego szukają skoro typkowi, który działał tylko na PPD gadali "za spam na nk lokalizacją telefonu" Jerk2


RE: Wezwania na policje (subsms) - light - 04-01-2016 21:26

(04-01-2016 21:24)piotrekprorok napisał(a):  Najpierw muszą się dowiedzieć czego szukają skoro typkowi, który działał tylko na PPD gadali "za spam na nk lokalizacją telefonu" Jerk2

Dlatego też mówię, ta sprawa ma raczej dłuższy finał niż pół roku Big Grin
Pewnie to tak samo jak z filmami, ktoś podkablował dane, zlecił kancelarii, kancelaria może złożyła donos na policję i szukają ofiar Big Grin


RE: Wezwania na policje (subsms) - domin_dz - 04-01-2016 21:27

Ja mam na jutro, wiec zdam relacje. Śmieszne jest to, że z Catshare wypłaciłem tylko 52 złote. Big Grin


RE: Wezwania na policje (subsms) - light - 04-01-2016 21:28

(04-01-2016 21:27)domin_dz napisał(a):  Ja mam na jutro, wiec zdam relacje. Śmieszne jest to, że z Catshare wypłaciłem tylko 52 złote. Big Grin

Widocznie administracja Catshare ma na muszce z policją skoro wzywają jako świadków i chcą danych przelewowych, może nie rozliczali się z podatków, nie wiadomo.


RE: Wezwania na policje (subsms) - RollerCoster - 04-01-2016 21:29

(04-01-2016 21:27)domin_dz napisał(a):  Ja mam na jutro, wiec zdam relacje. Śmieszne jest to, że z Catshare wypłaciłem tylko 52 złote. Big Grin
A masz w historii przelewów od kogo to było? Jak od tej firmy to się nie ma co dziwić, kiedy to dokładnie było?


RE: Wezwania na policje (subsms) - mateuszek9973 - 04-01-2016 21:30

ja mam się stawić 10 stycznia, zobaczymy, co z tego będzie


RE: Wezwania na policje (subsms) - fusek - 04-01-2016 21:32

(04-01-2016 21:28)light napisał(a):  
(04-01-2016 21:27)domin_dz napisał(a):  Ja mam na jutro, wiec zdam relacje. Śmieszne jest to, że z Catshare wypłaciłem tylko 52 złote. Big Grin

Widocznie administracja Catshare ma na muszce z policją skoro wzywają jako świadków i chcą danych przelewowych, może nie rozliczali się z podatków, nie wiadomo.

Co ma policja do kasy? Hehe


RE: Wezwania na policje (subsms) - light - 04-01-2016 21:33

(04-01-2016 21:32)fusek napisał(a):  Co ma policja do kasy? Hehe

A no widocznie może coś mieć skoro chcą papierów z przelewów?


RE: Wezwania na policje (subsms) - daniel42na - 04-01-2016 21:35

(04-01-2016 21:28)light napisał(a):  
(04-01-2016 21:27)domin_dz napisał(a):  Ja mam na jutro, wiec zdam relacje. Śmieszne jest to, że z Catshare wypłaciłem tylko 52 złote. Big Grin

Widocznie administracja Catshare ma na muszce z policją skoro wzywają jako świadków i chcą danych przelewowych, może nie rozliczali się z podatków, nie wiadomo.
No właśnie wiadomo... w owych czasach Catsharem i Easysubem administrowali ci sami ludzie i wysyłali przelewy z tego samego konta i pewnie takie same, zarówno osobom zarabiającym na Easysubie jak i na Catshare.
Z tego co widze policja nie ma możliwości nawet rozróżnić tych 2 grup ludzi.