Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 04-01-2016 20:00

Ogółem więc nie srajta po gaciach i nie śpiewajcie wszystkiego bo najlepiej to powiedzieć, że nie pamięta się bardzo o co chodziło w roku 2013, jedynie promowaliście ICH programy ( Easysuba ) legalnie na portalach społecznościowych i tak na prawdę nic poza tym bo co można powiedzieć? Nikt nie wiedział, jak prawnie ma to Easysub załatwione, a z Waszej strony wyglądało wszystko wiarygodnie. I tyle. Mydła możecie jeszcze nie kupować Lol


RE: Wezwania na policje (subsms) - domin_dz - 04-01-2016 20:33

Pewnie wszystkich przesłuchają, a i tak pewnie Niedźwiedzkiego nie dorwą. Mają jeszcze rok, później się przedawni. beka


RE: Wezwania na policje (subsms) - Marciniak1995 - 04-01-2016 20:37

Witam.
Ja również dostałem wezwanie na przesłuchanie w charakterze świadka na 11.01 z prośbą, aby posiadać przy sobie dokumentację związaną ze współpracą z Atomicadence Poland LLC i usługami Aleklik i Easy ( z tymi usługami trochę dziwnie brzmi).
W moim przypadku wydaje mi się na 95%, że chodzi o serwis Catshare. Właśnie w tamtym czasie czyli przełom 2013/2014 roku z niego korzystałem i z tamtego czasu pochodzą przelewy na moje konto zatytułowane: WYPLATA - CS, a kwoty są niepełne czego chyba serwisy sub sms nie robią? Tzn. typu 57.11, 71.03 itp.
Co mogę dodać to nie pamiętam, żebym korzystał kiedykolwiek z easysub, no ale czas robi swoje.


RE: Wezwania na policje (subsms) - prololex - 04-01-2016 20:38

O nie mam 30 złociszy wypłacone z izisuba! Xpokerface


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ciastek - 04-01-2016 20:42

(04-01-2016 20:37)Marciniak1995 napisał(a):  Witam.
Ja również dostałem wezwanie na przesłuchanie w charakterze świadka na 11.01 z prośbą, aby posiadać przy sobie dokumentację związaną ze współpracą z Atomicadence Poland LLC i usługami Aleklik i Easy ( z tymi usługami trochę dziwnie brzmi).
W moim przypadku wydaje mi się na 95%, że chodzi o serwis Catshare. Właśnie w tamtym czasie czyli przełom 2013/2014 roku z niego korzystałem i z tamtego czasu pochodzą przelewy na moje konto zatytułowane: WYPLATA - CS, a kwoty są niepełne czego chyba serwisy sub sms nie robią? Tzn. typu 57.11, 71.03 itp.
Co mogę dodać to nie pamiętam, żebym korzystał kiedykolwiek z easysub, no ale czas robi swoje.

z ES też są niepełne


RE: Wezwania na policje (subsms) - pymyn - 04-01-2016 20:45

(04-01-2016 20:37)Marciniak1995 napisał(a):  Witam.
Ja również dostałem wezwanie na przesłuchanie w charakterze świadka na 11.01 z prośbą, aby posiadać przy sobie dokumentację związaną ze współpracą z Atomicadence Poland LLC i usługami Aleklik i Easy ( z tymi usługami trochę dziwnie brzmi).


A skąd ta prośba aby posiadać ową dokumentację ? Dzielnicowy o tym wspominał ? Ja swój polecony odebrałem na poczcie, więc zostało tylko awizo.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Marciniak1995 - 04-01-2016 20:57

(04-01-2016 20:45)pymyn napisał(a):  A skąd ta prośba aby posiadać ową dokumentację ? Dzielnicowy o tym wspominał ? Ja swój polecony odebrałem na poczcie, więc zostało tylko awizo.
Również odebrałem swój polecony na poczcie po znalezieniu po sylwestrze awiza w skrzynce.
Na wezwaniu na przesłuchanie mam taki tekst. Z żadnym dzielnicowym nie rozmawiałem.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 04-01-2016 21:08

Też dostawałem przelwy od tej firmy..było się młodym i głupim i kilka stów wpadło przez transmisje live i nigdy nie promowałem doładowań nigdzie, ale wezwania nie dostałem na razie. Wszystkie landing page udostępniała firma easysub, więc w dobrej wierze promowałem ich programy. Gdzie i w jaki sposób dostajecie te wezwania? Trzeba się stawić na najbliższym komisariacie?


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 04-01-2016 21:13

(04-01-2016 21:08)Verb22 napisał(a):  Też dostawałem przelwy od tej firmy..było się młodym i głupim i kilka stów wpadło przez transmisje live i nigdy nie promowałem doładowań nigdzie, ale wezwania nie dostałem na razie. Wszystkie landing page udostępniała firma easysub, więc w dobrej wierze promowałem ich programy. Gdzie i w jaki sposób dostajecie te wezwania? Trzeba się stawić na najbliższym komisariacie?

to chyba raczej pewne, że każdy nie dostanie takiego wezwania, przecież musieliby kilka tysięcy ludzi przesłuchać


RE: Wezwania na policje (subsms) - light - 04-01-2016 21:21

(04-01-2016 21:13)bialywsrh napisał(a):  to chyba raczej pewne, że każdy nie dostanie takiego wezwania, przecież musieliby kilka tysięcy ludzi przesłuchać

Uwierz mi, że jeżeli jest "gruba sprawa" to i potrafią przesłuchać XXXXX osób, wiadomo że też to się ciągnie z czasem... takie postępowanie może trwać lata również, do skutku przesłuchań wszystkich uczestników owych serwisów.