Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 04-01-2016 18:22

czyli wychodzi na to, że każdy kto dostał przelew od ATOMICADENCE bla bla bla dostał/dostanie wezwanie?


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ciastek - 04-01-2016 18:25

Nie koniecznie. Może być wyrywkowo. Aczkolwiek pewnie każdy może się spodziewać; d


RE: Wezwania na policje (subsms) - Pasza dla konia - 04-01-2016 18:25

Ktoś kto dostał przelew od Catshare lub easysub.


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 04-01-2016 18:30

(04-01-2016 18:25)Pasza dla konia napisał(a):  Ktoś kto dostał przelew od Catshare lub easysub.

a jak dostałem hajs od catshare ale wysłany przez bluecash?


RE: Wezwania na policje (subsms) - Pasza dla konia - 04-01-2016 18:32

(04-01-2016 18:30)bialywsrh napisał(a):  
(04-01-2016 18:25)Pasza dla konia napisał(a):  Ktoś kto dostał przelew od Catshare lub easysub.

a jak dostałem hajs od catshare ale wysłany przez blucash?

https://darkwarez.pl/forum/poradniki/3848192-zarabianie-na-uplaudowaniu-catshare-net-402.html

Poczytaj sobie Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - Dean Ambrose - 04-01-2016 18:39

A jeśli zarabiam tylko na freebiz/leadmore, tylko na FB, i promuję programy w sposób normalny (jednakże apki + spam), to czy też mogę się spodziewać wezwania?


RE: Wezwania na policje (subsms) - CHWDP - 04-01-2016 18:43

(04-01-2016 18:39)Dean Ambrose napisał(a):  A jeśli zarabiam tylko na freebiz/leadmore, tylko na FB, i promuję programy w sposób normalny (jednakże apki + spam), to czy też mogę się spodziewać wezwania?


a czytać to ty umiesz?


RE: Wezwania na policje (subsms) - pymyn - 04-01-2016 18:44

Do mnie również przyszło wezwanie. Przesłuchanie mam pojutrze w charakterze świadka.

Nigdy nie zarabiałem przez subsms czyli naciąganie ludzi na płatne smsy itd..

Używałem jedynie hostingów do zarabiania na uploadowaniu, w tym catshare. W okresie od początku do prawie końca 2014 roku przelewy pochodziły od firmy ATOMICADENCE. Wygląda na to jakby wzywali ludzi, którzy posiadają przelewy od tej właśnie firmy.

Dużo użytkowników dw również ma wezwania.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Pasza dla konia - 04-01-2016 19:07

Jeden z userów DW chyba wytypował problem z wezwaniami. Policja po przelewach na konto od tej właśnie firmy wysyła losowo lub też po kolei wezwania.Nie ważne na którym serwisie zarabiałeś, oni myślą, że wszystkie przelewy są od easysub.


RE: Wezwania na policje (subsms) - RollerCoster - 04-01-2016 19:56

(04-01-2016 18:44)pymyn napisał(a):  Dużo użytkowników dw również ma wezwania.
Nie dużo, a raptem 4 czy 5 więc nie wprowadzaj w błąd.
(04-01-2016 19:07)Pasza dla konia napisał(a):  Jeden z userów DW chyba wytypował problem z wezwaniami. Policja po przelewach na konto od tej właśnie firmy wysyła losowo lub też po kolei wezwania.Nie ważne na którym serwisie zarabiałeś, oni myślą, że wszystkie przelewy są od easysub.
Przeanalizowałem właśnie wszystkie strony z Waszego forum i ostatnie posty z DW i wniosek wysunął mi się taki:
1) Osoby, które dostały przelewy od ATOMICADENCE POLAND i oszukiwały na sms ludzi na fotce, fb, nk dostaną wezwania, wtedy wychodziło by na to, że właścicieli easysub zgarnęli, bo skąd policja by miała takie info o potencjalnych oszustach? Albo sami poszli na współpracę.
2) Osoby, które dostały przelewy od tej firmy ale nie miały styczności z easysubs ale z inną stronką należącą do tej firmy, a policja nie wie, który przelew za co był dlatego wzywają ludzi na świadków.

Jeżeli NIGDY nie otrzymałeś przelewu od w/w firmy to na 99,99% nie dostaniesz żadnego wezwania. Dopiero co założyłem konto, bo dowiedziałem się od Was z DW.