Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Ageneal - 04-01-2016 16:45

(04-01-2016 16:33)AnnaKa napisał(a):  @[Ageneal] Proszę powiedz mi skąd masz dokładne dane o kwotach?


Sprawdziłem historię wpłat na moje konto bankowe i pokrywa się z tym co mówiła Pani policjant przez telefon.
Dodam, że szukała tych dokumentów na szybko i czytała co się w nich znajdowało.

1 pytanie - czy otrzymał pan kwotę w wysokości 277zł od firmy easysub, sprawa chodzi o darmowe doładowania, które pan umieszczał na portalach społecznościowych 2 pytanie - Czy nie używał pan takich stron jak: facebook, nasza-klasa, fotka.pl? do rozpowszechniania tych informacji?
3 pytanie - prosze o przyniesienie wydruku z konta bankowego wpłat od firmy easysub wraz z numerem konta


RE: Wezwania na policje (subsms) - daniel42na - 04-01-2016 16:47

Cytat:Z tym że to jest zgłoszenie sprawy przez jakiś serwis a nie osoby prywatne więc nie są to zgłoszenia od poszkodowanych tylko od serwisu który jest jedynie poszkodowany przez SPAM za co ludzie dostawali wezwania jeśli chodzi o NK.
Tu sie troche sprawa komplikuje, bo oszustwo jest przestępstwem ściganym z urzędu. Jeśli policja faktycznie "siedzi" na serwisie easysub i jego użytkownikach to teoretycznie rzecz biorąc każdą osobą która popełniła przestępstwo oszustwa mają obowiązek sie zająć.
Nie wiem jakie informacje mają ale jeśli mają dowody na to, że np. ktoś promował doładowania jako darmowe, to teoretycznie powinni reagować, nawet jeśli nie ma konkretnego poszkodowanego.


RE: Wezwania na policje (subsms) - CHWDP - 04-01-2016 16:47

Które to były lata jak easysub i fires działało bo straciłem już rachubę 2012/2013?


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 04-01-2016 16:49

Easysub to chyba 2013 r,


RE: Wezwania na policje (subsms) - piotrekprorok - 04-01-2016 16:50

(04-01-2016 16:47)CHWDP napisał(a):  Które to były lata jak easysub i fires działało bo straciłem już rachubę 2012/2013?

Końcówka 2013 roku. Wypłaty od: ATOMICADENCE POLAND LLC COASTAL HIGHWAY 16192 19958 LEWES, EASYSUB - WYPLATA
miałem w listopadzie Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ageneal - 04-01-2016 16:50

Wypłaty z easysub dostawałem od 10.2013 do 01.2014


RE: Wezwania na policje (subsms) - milosz998 - 04-01-2016 16:51

Zresztą moment. Niczego wam nie powinni zrobić, reklamowaliście doładowania, no ok, ale przecież to program partnerski easusub. Myśleliście że program jest legalny i nie robicie niczego złego. Amen.


RE: Wezwania na policje (subsms) - JustinTime - 04-01-2016 16:51

a fires 2014 Wink) ale po co ciągle o tym fires piszecie skoro oni nie maja nic z tym wspólnego Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - CHWDP - 04-01-2016 16:51

z tego co pamiętam to wypłacałem tam jakaś kasę ale bodajże na pp z tego co pamiętam. Ale nie promowałem doładowań 100%.

Pamiętam ze zleciłem z easysub wypłatę na dane, miały niby iść poczta polska w kopercie ale oszukali i to tyle chyba bo nic nie dostałem.


RE: Wezwania na policje (subsms) - BartekHelp - 04-01-2016 16:52

Przypomnę tylko żeby nie ufać od razu angelal, jest to nowe konto.