Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Ageneal - 04-01-2016 16:14

Może dodam, że jedynym moim przychodem ze subskrypcji była strona easysub. Po tym jak koledze nie wypłacili ok 1000 zł przestałem bawić się w zarobki przez internet, bo uznałem że to straciło sens.


RE: Wezwania na policje (subsms) - siemasz - 04-01-2016 16:15

W ogóle czy to nie easysub robił takie ceregiele, że wysyłał kasę przelewami pocztowymi a potem w ogóle mieli gotówkę w zwykłych przesyłkach wysyłać?


RE: Wezwania na policje (subsms) - JustinTime - 04-01-2016 16:17

Jesteście pewni że chodzi o fires? przecież to nie był scam, o ile pamiętam na 99% fires nie był kaszubskiego... bo nawet gdy upadł to wypłacaly, a kaszubski nie wypłacił kasy ludziom których oszukał Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - PremAccHack - 04-01-2016 16:20

To że nie wypłaciles nie oznacza że Cię mogą wykluczyć Smile Sprawiedliwość musi być


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 04-01-2016 16:25

Jak easysub to wesoło.
Trzeba przyznać, że policja działa na prędkości Smile

Może ich złapią i oddadzą mi moje pieniądze?!


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 04-01-2016 16:26

to chodzi tylko o program doładowanie czy o każdy z easusyb?


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ageneal - 04-01-2016 16:30

Chodzi dokładnie o easysub teraz sprawdziłem to dokładnie.
Pani z policji mówiła że chodzi dokładnie o kwotę 277 zł. Proszę dokładnie sprawdzić :
Easysub : 57zł/88zł/22zł/20zł/32zł/58zł.

Ja już nie mam żadnych wątpliwości, tylko teraz pytanie, co dalej..


edit: Tytuł przelewów od easysub wyglądał tak: Easysub - wypłata a z innych portali wyglądało to całkiem niewinnie np. wynajem powierzchni reklamowych.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 04-01-2016 16:32

Nie wydaje wam się to dziwne??

Wezwania za wysyłania wiadomości na portalach NK, Fotka, Facebook? jakim cudem?

Rozumiem gdyby chodziło o sam serwis NK przez którego upadło easysub i oni pozgłaszali ludzi , przecież nie tak dawno temu dostawali ludzie wezwania właśnie o NK więc to by się zgadzało.

To nie są zgłoszenia na policje od osób prywatnych bo to było 3 lata temu, to jakiś serwis zgłosił na policji tą sprawę i to by akurat pasowało do NK.

Co do Fotki to też możliwe, ale po tak długim czasie sobie przypomnieli i filtrowali wiadomości jakie kto wysyłał i zgłosili na policje?

Co do Facebooka to już kosmos, uważacie że Fb zgłosiło sprawę na policje ? aż trudne do uwierzenia, tam lata spam od kilku lat i spamowało tam setki osób.

Najbardziej to wszystko pasuje do serwisu NK.

W ogóle jak sprawa wygląda jak serwis zgłasza taką sprawę a nie osoba prywatna? Bo serwis może jedynie stracić na tym że ktoś spamował a nie jest stroną poszkodowaną.


RE: Wezwania na policje (subsms) - AnnaKa - 04-01-2016 16:33

@[Ageneal] Proszę powiedz mi skąd masz dokładne dane o kwotach?


RE: Wezwania na policje (subsms) - siemasz - 04-01-2016 16:33

(04-01-2016 16:30)Ageneal napisał(a):  Chodzi dokładnie o easysub teraz sprawdziłem to dokładnie.
Pani z policji mówiła że chodzi dokładnie o kwotę 277 zł. Proszę dokładnie sprawdzić :
Easysub : 57zł/88zł/22zł/20zł/32zł/58zł.

Ja już nie mam żadnych wątpliwości, tylko teraz pytanie, co dalej..

Nawet, jeśli mieliby zarzuty przeciwko tobie np. o oszustwo, to przy takiej kwocie to tylko wykroczenie, czyli dostaniesz grzywnę. Przestępstwo zaczyna się od 420zł.