Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki e-zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Początki e-zarabiania (/Temat-Poczatki-e-zarabiania-126418)



Początki e-zarabiania - Kolgent12 - 29-12-2015 20:34

Witam, na wstępie chciałbym dać kilka słów o sobie, mam na imię Dawid, pochodzę z Rybnika, mam 18 lat, nadal uczęszczam do szkoły, lecz tutaj nie o tym. Jak na swój młody wiek zawsze chciałem coś osiągnąć, więc stawiałem sobie cele, które równały się niestety z ziemią, lecz wziąłem się za siebie. Jako że mam znajomego, który mi pozwolił na rozwinięcie skrzydeł, wystartowałem z bilansem początkowym 650zł (które dostałem na święta) które zainwestowałem w zakup w hurtowej cenie 10 bluz po 50złoty jedna (wiem 10 sztuk to nie aż taki hurt) w sumie kosztowało mnie to 500 złoty, liczę na zysk około 720zł (sprzedaje po 80złoty jedną lecz jedna idzie na prezent), bluzy sprzedaję na OLX oraz na różnych grupach facebookowych z fake konta, korzystając z publishera.

Resztę kwoty tj. 150zł, zastanawiałem się przez jakiś czas w co zainwestować, prześledziłem tutaj całe forum, miałem dylemat opcje binarne czy kolejny handel, wtedy tak z ciekawości oglądałem allegro i natknąłem się na licytację "PACZKA, HURT elektroniki do różnych telefonów, mix etui uniwersalnych oraz etui dedykowanych i plecków." którą z zaparciem wylicytowałem za 150 zł, w paczce ma znajdować się 100szt (nie mylic po 100szt) losowych w/w przedmiotów, pewnie będą wysłane najtańsze czyli etui, lecz myślę że choćbym sprzedał wszystko po 5zł, to i tak będę dosyć dużo na plusie.


Kolejnym krokiem w moim "e-zarabianiu" od dziś będzie SUB-SMS, chociaż jestem w tym zupełnie zielony, lecz mam zamiar zapisać się tutaj :

http://zarabiam.com/Temat-NOWOSC-MENTORING-SUB-SMS-mysc-121991?page=9

Myślę że z nimi uda mi się poznać tajniki SUB-SMS, oraz praca będzie owocna.

Próbowałem też szczęścia w buchmakerce, lecz boję się zainwestować większą kwotę więc startuje z 4 zł, jak narazie straciłem 2 zł, jezeli jutro strace 2zł, olewam to...


Bilans początkowy : 650zł

Bilans docelowy : 0/1000

Czyli skromne 350zł, po inwestycji 650zł.


RE: Początki e-zarabiania - Kolgent12 - 31-12-2015 11:33

Dwie bluzy zostały wysłane + 11.5zł za SUBSMS eForsa.pl co w sumie daje na początek dnia 171.5zł! Do celu jednak daleko !
Bilans docelowy 171.5zł/1000zł
Waga docelowa 63/70kg


Buchmakerke jak narazie odkładam na bok, ponieważ zobaczyłem że stawianie AKO niskimi kwotami nie ma sensu, dozbieram coś SUB-SMS, i postaram się zagrać jakieś większe single, z lepszymi analizami!

Postawiłem sobie również kolejny cel, jako iż chodzę na siłownię mój cel do lutego, to 70kg, lecz jak nie ma kasy nie ma masy!

Pan od ilości hurtowej z licytacji jak narazie olał sprawę, do teraz nie mam numeru przesyłki mimo że Pan zapewniał że wyślę, ale bądźmy dobrej myśli. Smile


RE: Początki e-zarabiania - xKrypi - 31-12-2015 11:51

Powodzenia Big Grin


RE: Początki e-zarabiania - Leos2011 - 31-12-2015 12:20

Powodzonka życzę Smile
A jak chcesz coś dorobić to Clixsense polecam oczywiście Smile


RE: Początki e-zarabiania - mamrocik - 31-12-2015 12:31

@[Kolgent12] Powodzenia, Podsunąłeś mi pewien pomysł na zarobek , dzięki Cool
ps. zmień kolor , kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji Big Grin


RE: Początki e-zarabiania - MoneyNinja - 31-12-2015 13:02

Powodzenia życzę i też przymierzam się do 70 kg ;p


RE: Początki e-zarabiania - Kolgent12 - 03-01-2016 13:55

Jak narazie waga docelowa jak i kwota nie ruszyły z miejsca, ponieważ nie spamowałem jeszcze na grupach, lecz buduje jakieś solidne zaplecze:

-Wykupiony hosting jak narazie pod kod HTML, lecz w przyszłości ten hosting zamienie w stronę dla napalonych Panów.
-Stworzone jedno konto na Facebooku lecz chce porządnie jedno zrobić, później przerobić go na fanpage też dla napalonych Panów wraz z grupą
-Stworzone drugie konto pod prowadzenie w przyszlosci tego Fanpage, oraz grupy z poprzedniego kont, bedzie mi też służyło do zapraszania do grup (takie centrum dowodzenia). Znajomych dodam swoich realnych żeby wrazie czego weryfikacje przejść śpiewająco.
-Stworzone trzecie konta już typowo pod spam udostępniając swoją stronę, grupy, oraz FP.


Plany :
-Stworzenie Fanpage oraz grupy po minimum 10 tys, oraz prowadzenie ich.
-Czysty SPAM i odpisywanie napaleńcom stałej regułki
-Stworzenie strony związanej z CS:GO (dokladniej nie powiem co) , która będzie przyciągała gimbów, oraz zawierała dwa leedy, jeden legalny, drugi mniej..
-Tak jak poprzednio stworzenie "gimb" konta, który będzie ciężej uzbierać znajomych, tak z 300, następnie przekształcenie w FanPage, oraz stworzenie grupy jak poprzednio
-Prowadzenie tego FanPage oraz strony.

Bilans docelowy 171.5zł/1000zł
Waga docelowa 63/70kg


Myślę że do lutego coś ruszy Smile Zapraszam do składania swoich propozycji dla mnie, oraz jakichś sugesti, które nagrodzę plusikiem Tongue


RE: Początki e-zarabiania - Neoko - 03-01-2016 14:54

Podobają mi się plany Wink jak będziesz ich się trzymał na pewno odciągniesz sukces Wink !


RE: Początki e-zarabiania - Kolgent12 - 03-01-2016 22:33

Właśnie opatentowałem sposób na bardzo dobre dniówki z odnowieniami, o to efekty pracy w tym sposobie od dokładnie żeby Was nie okłamywać od godziny, myślę że na tym się nie skończy, pozdrawiam!


[Obrazek: dniowka.jpg]