Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Motywacyjny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Motywacyjny (/Temat-Dziennik-Motywacyjny-126298)

Strony: 1 2


Dziennik Motywacyjny - Betdnia.pl - 27-12-2015 21:58

Witajcie!
Moje zarobki nie są zbyt duże w internecie lecz zawsze coś...
Wchodzę w to nowe programy, inwestycje.

Na czym zarabiam?
1. Likenation - Nabijanie Social Media, dużo takich programów testowałem, większość to typowe "boty" gdzie zaraz lajki czy suby znikają a wyświetlenia wchodzą 1/5 a tu konta youtube są weryfikowane i nie ma możliwość aby użytkownik nie obejrzał Twojego filmiku co daje spore możliwości podbicia sobie filmików na YT albo sprzedania lajków/subskrypcji na allegro.

2. Websyndic - z tego kieruje ruch na filmiki w http://dailymotion.com/ , ratio jest małe bo jakieś 1/4 wyświetleń zaliczona ale miesięcznie te ~25$ wpadnie z reklam.

3. Program Partnerski Bet365 - Tutaj zarabiam nie robiąc nic ale to głównie za pomocą polecenia użytkowników z mojego byłego forum (jak moj nick wskazuje). Jest to od 50 do 500zł miesięcznie.

4. G2A.com - W to dopiero wchodzę, mianowicie polecanie/sprzedawanie Gier internetowych w STEAM. Można fajnie tanio kupić gry i zarobić parę $ prowizji.

5. Shorte.st - Większość linków dodatkowo skracam ale to groszowa sprawa.

Co jakiś czas będę wrzucał staty ile zarobiłem Idea


RE: Dziennik Motywacyjny - daniel42na - 27-12-2015 22:02

Czy możesz zdradzić jakie EPC wychodzi średnio przy polecaniu bet365?


RE: Dziennik Motywacyjny - Betdnia.pl - 27-12-2015 22:10

Jeśli chodzi o to ile jeden użytkownik u mnie zostawia to w tym miesiącu przy aktywnych głównie 1-2 uzytkowników (najwięcej było jednego dnia 4) zostawili do 25 grudnia 170 ojro , ja z tego mam 30%

Edit:
Rocznie wychodzi około 2 tyś ojro


RE: Dziennik Motywacyjny - daniel42na - 27-12-2015 22:20

Aa.. wcześniej myślałem, że tam inaczej liczą prowizje Wink dzieki za info.


RE: Dziennik Motywacyjny - Betdnia.pl - 29-12-2015 22:45

Troche sie opierdzielam ostatnio... Dailymotion to jakieś 1,2$ , likenation nabijam social media (teraz google + leci)

Bet365 to 3 nowych użytkowników zdobytych 2

Z racji otrzymania darmowego zakładu bez ryzyka dziś wpadła kasiorka
289zł Huh



[Obrazek: capture1.jpg]


RE: Dziennik Motywacyjny - pixel21 - 05-01-2016 16:48

Kiedy zapłącisz 55 zł złodzieju ? Smile weryfikacja trwajaca 3 dni zakonczona sukcesem, po półtora tygodnia brak odzewu i 55 zł dalej nie zapłaciłeś Smile 4


RE: Dziennik Motywacyjny - Majka - 05-01-2016 17:06

@[Betdnia.pl]
Czekam na wyjaśnienia


Dot. http://zarabiam.com/Temat-55zl-za-Rejestracje-w-bet365-depozyt-126230?page=2


RE: Dziennik Motywacyjny - vanillahajs - 05-01-2016 19:01

Powodzonka Smile


RE: Dziennik Motywacyjny - Majka - 09-01-2016 11:13

Najwyraźniej użytkownik Betdnia.pl ma gdzieś Wam zapłacić. 07.01 był dostępny na forum, nie raczył nic napisać.

@[pixel21] dajemy bana czy masz inny pomysł Idea
Bo kasy nie dostałeś?


RE: Dziennik Motywacyjny - pixel21 - 09-01-2016 11:44

Skoro w swoim dzinniku pracy chwailił sie że zarabia na osobach w bet at home a teraz oszukał nie tylko mnie lecz inne osoby i nie ma zamiaru nic z tym zrobić myśle że ban się należy Cool