Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób (/Temat-Zaprosze-znajomych-do-polubienia-FP-10k-osob-126285)



Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób - anakonda123 - 27-12-2015 19:54

1.Nazwa przedmiotu : Zaproszę do polubienia Twojej strony 10k osób.
2.Opis przedmiotu :więkoszość to Polacy, ok. 5% to obcokrajowcy. Dla potwierdzenie mogę nagrać filmik z zapraszania Smile
Najchętniej lajkuja FP erotyczne, ale inne też mają dobry zasięg.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : pw,temat
5.Cena : 7zł 10k osób
6.Sposób zapłaty za przedmiot : pp, mbank


RE: Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób - anakonda123 - 04-01-2016 19:22

ref


RE: Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób - Fallriv - 06-01-2016 18:29

Niestety nie mogę polecić usługi - wpłata poszła wczoraj, do dzisiaj zero odzewu ze strony użytkownika, mimo moich zapytań na PW.

Nie sądzę by chciał mnie okraść na 7zł, bo już żule na dworcu mają więcej godności Lol Ale zwyczajnie w świecie brak profesjonalizmu - nie polecam.


RE: Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób - Robaczek12 - 06-01-2016 19:55

Oszustka ciąglę się tłumaczyła ze ma blokadę w dzień w dzień.I Dziećmi męzem i praca ze nie ma czasu hahah . Ale widze ze ona miala juz kilka kont na zarabiam.com wysyłam screeny/dowody.Czy możecie ta osobe zbanować Proszę Pozdrawiam


RE: Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób - anakonda123 - 06-01-2016 20:58

(06-01-2016 18:29)Fallriv napisał(a):  Niestety nie mogę polecić usługi - wpłata poszła wczoraj, do dzisiaj zero odzewu ze strony użytkownika, mimo moich zapytań na PW.

Nie sądzę by chciał mnie okraść na 7zł, bo już żule na dworcu mają więcej godności Lol Ale zwyczajnie w świecie brak profesjonalizmu - nie polecam.

Tak jak odpisałam w wiadomości prywatnej - nie sprawdzam konta co 5min.
Zaproszenie wysłane, lajki lecą- już prawie 40sztuk wpadło Wink użytkownik jutro ma sprawdzić ilość lików i napisać sprostowanie Wink

(06-01-2016 19:55)Robaczek12 napisał(a):  Oszustka ciąglę się tłumaczyła ze ma blokadę w dzień w dzień.I Dziećmi męzem i praca ze nie ma czasu hahah . Ale widze ze ona miala juz kilka kont na zarabiam.com wysyłam screeny/dowody.Czy możecie ta osobe zbanować Proszę Pozdrawiam

Gdybyś się orientował w temacie FB i zapraszania znajomych to bys wiedział, że Fejs zakłada niekiedy blokadę na jakiś czas na wysyłanie zaproszeń do polubienia strony.
Udało mi się zaprosić ok. 200 osób i wyskoczyła blokada- nie płaciłeś przed, więc nie rozumiem gdzie tu oszustwo??

Gdybyś wpłacił Pieniądze Z GÓRY wtedy możesz nazywać mnie oszustką. Pzdr

(06-01-2016 19:55)Robaczek12 napisał(a):  Oszustka ciąglę się tłumaczyła ze ma blokadę w dzień w dzień.I Dziećmi męzem i praca ze nie ma czasu hahah . Ale widze ze ona miala juz kilka kont na zarabiam.com wysyłam screeny/dowody.Czy możecie ta osobe zbanować Proszę Pozdrawiam

Aha i jeszcze jedno... zanim zaczęłam zapraszać było na twoim FP 9655 lajków, po zaproszeniu ok. 200 osób zrobiło się 9713 - nie twierdzę, że wszystkie są ode mnie... CZĘŚĆ NA PEWNO !!!


RE: Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób - Robaczek12 - 06-01-2016 21:08

Blokade ciągle masz na każdym koncie w dzień w dzien a opinie pozytywnej brak nikt nie wystawił podobno masz 20 tys znajomych Polaków tak pisalas do mnie hahahah chyba w snach Smile Proszę pani dlaczego pani ciągle kłamie?


RE: Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób - anakonda123 - 06-01-2016 21:10

(06-01-2016 21:08)Robaczek12 napisał(a):  Blokade ciegle masz na kazdym koncie w dzien w dzien a opinie pozytywnej brak nikt nie wystawił podobno masz 20 tys znajomych Polakow tak pisalas do mnie hahahah.Prosze pani dlaczego pani ciągle kłamie?

W czym Ty masz problem, bo nie rozumiem?
Nie zapłaciłeś z góry za wykonanie zlecenia także w niczym Cię nie oszukałam. Tyle w temacie.
Gdybyś zapłacił to oddałabym Ci kasę, nie mogłam przewidzieć, że akurat w ten dzień fejs nałoży blokadę. Nie zapraszam wszystkich na hurra bo chyba logiczne, że konta zostały by zbanowane


RE: Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób - Robaczek12 - 06-01-2016 21:13

Przeciez pani sama mowila najpierw like panu zalatwie a pan potem wpłaci pieniędze a po druge tez mialem propozycje u pani 1000 like za 30zl .Dlaczego pani mi czas marnuje i nadal oszukuje.Admin proszę zabanować ta kłamliwa osobę

Prosze pani przeciez pani mi nie załatwila 60 like tylko sam sobie załatwilem siedzialem i sam zapraszałem Smile
moze okolo 5-10 tak a napewno nie 60. To Pani ma problem mam nadzieje ze admin to szybko skończy.Nie kupować u niej szkoda pieniędzy wyrzucać do kosza.NIE POLECAM

Przeciez pani ciągle ma blokade na kontach przedwczoraj wczoraj dzisiaj i jutro pewnie przez caly rok hha Smile a nie tylko jeden dzien.

Chciała pani by miec taka skuteczność 200 zaproszen i wpadło by 60like
a przy 10000 =3000 like na FB hahaha ale pani mnie rozśmiesza
Pani moze tylko pomarzyc sobie :)Panowie i panie nie kupowac zaproszen u tej osoby ciagle sa blokady na rok


Zaproszę znajomych do polubienia FP - 10k osób - daniel42na - 08-01-2016 12:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.