Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona poświęcona oglądaniu za darmo serialu "Breaking Bad" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strona poświęcona oglądaniu za darmo serialu "Breaking Bad" (/Temat-Strona-poswiecona-ogladaniu-za-darmo-serialu-Breaking-Bad-126222)



Strona poświęcona oglądaniu za darmo serialu "Breaking Bad" - Depsi - 26-12-2015 18:54

Hej, dzisiaj chcę wam przedstawić stronę (nadal w budowie, dlatego ten temat znajduje sie w dziale tworczosc wlasna), dzięki której możecie oglądać serial Breaking Bad całkowicie za darmo(aktualnie jesteśmy w czasie uploadowaniu poszczególnych odcinków zaczynając od sezonu 1 w jak najlepszej jakości i z lektorem pl!!!). Wszystko jest za darmo, bez żadnych limitów - jedyne czego wymagamy to wyłączonego adblocka - każdy chce coś zarobić :>>.
W tym czasie mamy postawioną stronę na darmowym serwisie ( brak środków ), ale w najbliższym czasie przeniesiemy całość na VPS'a Smile

Link:

Kod:
http://breaking-online.ml/index.php?i=h



RE: Strona poświęcona oglądaniu za darmo serialu "Breaking Bad" - Zaperr44 - 27-12-2015 13:37

Fajny pomysł ale szkoda że wczoraj obejrzałem ostatni odcinek Sad


RE: Strona poświęcona oglądaniu za darmo serialu "Breaking Bad" - Depsi - 01-02-2016 15:21

@refresh

Ruszyłem z uploadem wkońcu ( nie było mnie od grudnia ), będę uploadował na kilka serwisów (dodam kilka kart, z możliwościa wyboru playera).
Można oglądać na telefonie, strona jest dopasowana, lecz wymagany jest flash.


RE: Strona poświęcona oglądaniu za darmo serialu "Breaking Bad" - Sebqu - 01-02-2016 15:22

Lepiej z napisami Wink

Sent from my LG-D320 using Tapatalk


RE: Strona poświęcona oglądaniu za darmo serialu "Breaking Bad" - Depsi - 01-02-2016 16:40

(01-02-2016 15:22)Sebqu napisał(a):  Lepiej z napisami Wink

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Wydaje mi się, że lektor jest okay, ale wersję z angielskim lektorem i napisami też mogę zuploadować


RE: Strona poświęcona oglądaniu za darmo serialu "Breaking Bad" - Sebqu - 01-02-2016 16:41

Piszę to ze swojego i bliższego grona znajomych, osobiście nienawidzę lektora, wole z napisami pl. Myślę że ludzie też byliby zadowoleni z napisów eng, na początku brzmi głupio, ale fajnie sie uczy na czymś takim Big Grin

Sent from my LG-D320 using Tapatalk


RE: Strona poświęcona oglądaniu za darmo serialu "Breaking Bad" - Depsi - 01-02-2016 16:43

(01-02-2016 16:41)Sebqu napisał(a):  Piszę to ze swojego i bliższego grona znajomych, osobiście nienawidzę lektora, wole z napisami pl. Myślę że ludzie też byliby zadowoleni z napisów eng, na początku brzmi głupio, ale fajnie sie uczy na czymś takim Big Grin

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Okay, rozumiem ; 3


Strona poświęcona oglądaniu za darmo serialu "Breaking Bad" - Hybrid1990 - 04-11-2018 16:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.