Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niewodoczne komentarze na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Niewodoczne komentarze na YT (/Temat-Niewodoczne-komentarze-na-YT-126117)



Niewodoczne komentarze na YT - DonWestbam - 23-12-2015 23:48

Witam, pospamowałem sobie wczoraj na yt linkami do strony i do filmików z konta z rocznym stażem. Spam był w sumie spokojny, z odstępami, unikalne opisy ..
Ale, dziś sobie wchodzę posprawdzać jak mój spamik, z innego konta. Jeden drugi trzeci dziesiąty film i nie ma ani komenta .. Myślę, usunęli to z którego spamowałem Big Grin Ale udało się normalnie zalogować i z tego konta wszystkie komentarze są widoczne ... zaś z każdego innego jak i u osoby niezalogowanej nie widać ani jednego komentarza ...
O co tu chodzi ? Coś w google+ trzeba poustawiać ?
Zweryfikowałem to konto telefonem i nic się nie zmieniło ..
Dodam że wszystkie komentarze są niewidoczne dla innych .. i te z linkami strony, te z linkami do yt ale nawet tez w których nie ma żadnych linków ...

Proszę o pomoc Smile Z góry dzięki i reputy czekają Big Grin


RE: Niewodoczne komentarze na YT - zjadamkredki - 23-12-2015 23:51

Z tego co wiem to jest jakieś zabezpieczenie na YT, które za bardzo nie pozwala na wstawianie linków do komentarzy, choć czasami się uda.


RE: Niewodoczne komentarze na YT - DonWestbam - 24-12-2015 00:00

W takim razie powinienem wyłapać bana bo wstawiłem wczoraj 200-300 komentarzy z linkami.

Ale najlepsze jest to że komentarze bez linków też są widoczne jedynie dla konta z którego je wysyłałem ..


RE: Niewodoczne komentarze na YT - lanpan - 24-12-2015 11:26

Shadow ban? ;P