Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do milionera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od zera do milionera (/Temat-Od-zera-do-milionera-126061)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Od zera do milionera - Arkam - 10-01-2016 03:44

Ostatni tydzien słaby ale ciężka praca nad grą na androida Big Grin to będzie hit.
//We wtorek nadrobie to słabsze dni.

1.143 zł / 200.000 zł



RE: Od zera do milionera - Arkam - 19-01-2016 03:40

Cały czas praca nad grą (świetny grafik zajmuje się grafiką więc bedzie hit Big Grin)
Licze, że jeszcze jakiś miesiąc pracy i wypuszczę pierwszą wersje gry, postaram się do tego czasu dodać Multiplayer więc + na obecną chwile wygląda dobrze, a przez ten miesiąc włożymy w nią masę pracy.

Stan na dzień dziś:
2.845 zł / 200.000 zł



RE: Od zera do milionera - Arkam - 24-01-2016 08:14

3.394 / 200.000 zł
W ostatnim tygodniu bardzo dużo się działo, jeżeli wszystko wypali to będę chyba musiał powiększyć roczny cel Big Grin


RE: Od zera do milionera - full2000 - 26-01-2016 20:11

Pomysł z grą na andka mega Big Grin powodzenia !


RE: Od zera do milionera - Arkam - 02-02-2016 17:24

4.712 / 200.000 zł
Miesiąc nie najgorszy.


RE: Od zera do milionera - paweuq - 02-02-2016 18:55

Hmm, z pierwszego postu wynika, że mieszkasz sam czy mam problem z rozumieniem tekstu czytanego?
Też chcę iść w podobnym kierunku ale bardziej chcę tworzyć/rozwijać serwisy internetowe. Także Ci kibicuje oby z miesiąca na miesiąc było coraz lepiej Big Grin

PS. Sam się uczyłeś programować?


RE: Od zera do milionera - Arkam - 05-02-2016 00:44

(02-02-2016 18:55)paweuq napisał(a):  Hmm, z pierwszego postu wynika, że mieszkasz sam czy mam problem z rozumieniem tekstu czytanego?
Też chcę iść w podobnym kierunku ale bardziej chcę tworzyć/rozwijać serwisy internetowe. Także Ci kibicuje oby z miesiąca na miesiąc było coraz lepiej Big Grin

PS. Sam się uczyłeś programować?

Nie mieszkam obecnie sam, tymczasowo. Jeden tydzień nie będę miał czasu na zaktualizowanie statusu ponieważ ogarniam interes życia Big Grin znalazłem inwestora, który ma wizje tak jak ja, obecnie czekamy na dokończenie formalności i jak dla mnie z ogromnym kapitałem ruszam w wir dalszej pracy. Jak będzie więcej gotowe to przedstawię Wam trailer nowego projektu. Powiem Wam tylko, że warto mówić innym o swoich pomysłach! Jedna wiadomość może zmienić wszystko Smile wish me luck Big Grin

//Tak sam się uczyłem programować, poza programowaniem ogarniam podstawy grafiki/animacji/audio, ogarniam obsługę i zabezpieczenia serwerów i masę innych rzeczy, wszystko co mi się przydaje Big Grin nauka nie boli a zawsze może się przydać.


RE: Od zera do milionera - Arkam - 06-03-2016 23:11

02-02-2016 - 06.03.2016
65.200 / 200.000


RE: Od zera do milionera - lucass9600 - 06-03-2016 23:18

Arkam Rolleyes
skromna miesięczna wypłata Idea
Gratuluję! Pochwal się gierką Big Grin

PS: czemu chcesz uciekać do UK ? skoro ogarniasz tu ładnie biznesik Big Grin życie tam jest droższe ,i jednak czujesz ,że nie jesteś u siebie ,mimo ,że naszych tam mnóstwo Tongue


RE: Od zera do milionera - Arkam - 07-03-2016 00:01

(06-03-2016 23:18)lucass9600 napisał(a):  Arkam Rolleyes
skromna miesięczna wypłata Idea
Gratuluję! Pochwal się gierką Big Grin

PS: czemu chcesz uciekać do UK ? skoro ogarniasz tu ładnie biznesik Big Grin życie tam jest droższe ,i jednak czujesz ,że nie jesteś u siebie ,mimo ,że naszych tam mnóstwo Tongue

Big Grin Bo tam jest inne życie. Screeny / link podeślę jak zdobędziemy bezpieczną przewagę w tej niszy gier ;P ale w weekend wrzuce ciekawe zdj z zarobkami, żeby nie było że tylko puste słowa ;P