Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przyczynić się do porządku na forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Jak przyczynić się do porządku na forum! (/Temat-Jak-przyczynic-sie-do-porzadku-na-forum-12606)

Strony: 1 2


Jak przyczynić się do porządku na forum! - Marello - 28-08-2010 11:34

Jak przyczynić się do porządku na forum?

[Obrazek: Professional%20Carpet%20Cleaning%20Men.png]

Zapewne każdy z was wie jak ważną rolę odgrywa porządek na każdym forum,
to podstawa udanej społeczności, można powiedzieć że porządek to połowa sukcesu.


Każde forum ma swoją ekipę moderatorów, pomocników którzy są odpowiedzialni za sprawne działanie i harmonie, lecz nie tylko oni mogą czuwać nad społecznością, takie zadanie należy też do oddanych użytkowników, którzy widząc nieodpowiednie posty powinni użyć przycisku [Obrazek: postbit_report.gif].

Jak zgłosić post?
################################################################################​########

1. Gdy zauważymy wypowiedź która naszym zdaniem jest nieodpowiednia klikamy w przycisk [Obrazek: postbit_report.gif].
2. Następnie pokaże się nam okno w którym musimy wpisać powód ( np. spam)
3. Aby raport dotarł do administracji wystarczy kliknąć w przycisk "zgłoś post"

[Obrazek: raportb.png]

################################################################################​########


Dla użytkowników którzy regularnie dbają o porządek na forum przeznaczone jest specjalne odznaczenie!

Cytat:[Obrazek: radar.png]
- radar zostaje przyznany osobie o sokolim wzrokuSmile, która najczęściej raportuje posty, które w jakimkolwiek stopniu łamią regulamin, zawierają błędy lub są zwykłym offtopikiem.

Dotychczas odznaczeniem "radar" został nagrodzony xPietrek

Mam nadzieję, że tym poradnikiem zachęciłem was do dbania o naszą wspólną społeczność.
Pozdrawiam Marello.



RE: Jak przyczynić się do porządku na forum! - haggard - 28-08-2010 11:35

Heh żeby trzeba było robić poradnik jak zgłaszać posty. Teraz będzie masowe zgłaszanie postów, aby tylko tych zbędnych to będzie dobrze.


RE: Jak przyczynić się do porządku na forum! - kreatywny - 28-08-2010 11:38

No ja często mam z tym do czynienia ale rzadko zgłaszam ;D od teraz 0 taryfy ulgowej Big Grin
PS: zrób jeszcze poradnik w formie video XD


RE: Jak przyczynić się do porządku na forum! - cinexik - 28-08-2010 11:45

hmm no to teraz 0 litości dla brudu ... na forum!


RE: Jak przyczynić się do porządku na forum! - Lubelak - 28-08-2010 11:47

(28-08-2010 11:45)cinexik napisał(a):  hmm no to teraz 0 litości dla brudu ... na forum!

i kto to mówi ?
nie raz zgłaszałem twój offtop i odkop


RE: Jak przyczynić się do porządku na forum! - Daminn - 28-08-2010 13:12

Poradnik heh;P Ale nie powiem, administracja szybko działa na zgłoszone posty Big Grin


RE: Jak przyczynić się do porządku na forum! - Admin - 29-08-2010 12:26

(28-08-2010 13:12)Daminn napisał(a):  Poradnik heh;P Ale nie powiem, administracja szybko działa na zgłoszone posty Big Grin

Staramy się Tongue


a co do poradnika to poprosiłem marella by coś takiego napisał, wielu użytkowników po prostu pisze do Nas na priv bo nie wie jak zgłosić posta, więc był potrzebny Tongue


RE: Jak przyczynić się do porządku na forum! - MotorniczyTramwaju - 29-08-2010 12:35

Ja juz czasami zglaszalem ale nie jest tak zle. Oby tak dalej Smile


RE: Jak przyczynić się do porządku na forum! - DJAd1 - 19-03-2011 14:18

Nie wiem dlaczego ale wprowadzając nowe nowe udogodnienia nie aktualizujecie starych tematów.. Prosiłbym o administracje o poprawienie tematu Smile Bo jak wiadomo "Oko" się już nie dostaję tylko "Radar" .. Tongue


RE: Jak przyczynić się do porządku na forum! - Morfit - 19-03-2011 18:09

DJAd1, serdeczne gratulacje, za odkopanie tematu z ponad pół roku !