Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezpieczeństwo danych w Eforsie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Bezpieczeństwo danych w Eforsie (/Temat-Bezpieczenstwo-danych-w-Eforsie-126039)



Bezpieczeństwo danych w Eforsie - siemasz - 22-12-2015 18:39

Jestem po lekturze gorącego dziś tematu Stonoga vs HotCash (http://zarabiam.com/Temat-Stonoga-vs-HotCash-sprawa-oszusta-zarabiajacego-na-SMS-Premium-126019) i muszę przyznać, że cała afera mnie zmroziła.
Oczywiście nie zamierzam bronić chłopaka, bo był zwykłym oszustem, ale konsekwencje, jakie poniósł są niesamowite, Stonoga zniszczył mu życie udostępniając publicznie jego wszystkie dane.
Osobiście podałem w panelu Eforsy wszystkie prawdziwe dane łącznie z peselem, i mam nadzieję, że Eforsa nie postąpiła by podobnie do HC i moje dane udostępniła jedynie upoważnionym organom ścigania a nie pierwszemu lepszemu psychopacie.


RE: Bezpieczeństwo danych w Eforsie - Krakersik - 22-12-2015 19:07

I już temat... facepalm Nigdy nie ma pewności jak zachowa się dany portal. Działaj tak żebyś potem nie musiał zgrzytać zębami Jerk


RE: Bezpieczeństwo danych w Eforsie - krzysio3001 - 12-01-2016 20:04

W regulaminie powinien znaleźć się punkt o ochronie danych osobowych. Warto byłoby takowy dodać.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


RE: Bezpieczeństwo danych w Eforsie - eforsa - 14-01-2016 13:48

(12-01-2016 20:04)krzysio3001 napisał(a):  W regulaminie powinien znaleźć się punkt o ochronie danych osobowych. Warto byłoby takowy dodać.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Wszystko jest do zrobienia. Dziękujemy za sugestię.


RE: Bezpieczeństwo danych w Eforsie - Enigmato - 15-01-2016 21:36

Sam odpowiadasz za promocję i koniec kropka. Z resztą HC nie wydało żadnych danych teleadresowych PESELU itp. tylko imię, nazwisko i numer konta, bo Krystian utrzymywał, że przelewał pieniądze na fundację właściwą facepalm

W moim mniemaniu nie poniósł żadnych konsekwencji. Popłakał w rozmowie ze zbyszkiem, nawet nie przeprosił i sprawa ucichła. Szkoda.


RE: Bezpieczeństwo danych w Eforsie - namo - 19-01-2016 12:53

Miałem taki przypał, że poleciałem z promocją po bandzie, mój błąd i pazerność. Przyczepiły się nawet media do tego. Na szczęście Eforsa nie sprzedała mnie, załagodziła sprawę i oświadczyła, że moje dane wyda tylko uprawnionym instytucjom (sąd, prokuratura, policja) a nie jakimś z tyłka redaktorom czy celebrytom.