Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1 zł za rejestrację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 1 zł za rejestrację (/Temat-1-zl-za-rejestracje-126038)



1 zł za rejestrację - Lukasz5555 - 22-12-2015 18:38

Tak jak w temacie, płace 1zł za rejestracje do pewnego programu. Chętnych proszę o napisanie na priv lub ewentualnie w temacia. Po zarejestrowaniu, oczekuje zalogowania oraz zagrania w dowolną gre ( możesz przegrać od razu, dla mnie nie ma to znaczenia, chodzi mi o to żeby konto było uznane za aktywne ) Gwarantuje że po zarejestrowaniu się zapłace. Co do płatności to gdy już sie zarejestrujecie podajcie mi swoje konto paypal. Ewentualnie Perfect Money- tu moge zapłacić 0.3$ gdyż dysponuje dolarami w PM. Jak ktoś nie ma tych procesorów płatnicznych to ewentualnie przelew wykonam na konto bankowe.

Nie sugerujcie się moim 60 % ostrzeżeniem gdyż to z powodu wklejania reflinków na forum, przez co zostało uznane jako spam

(22-12-2015 18:38)Lukasz5555 napisał(a):  Tak jak w temacie, płace 1zł za rejestracje do pewnego programu. Chętnych proszę o napisanie na priv lub ewentualnie w temacia. Po zarejestrowaniu, oczekuje zalogowania oraz zagrania w dowolną gre ( możesz przegrać od razu, dla mnie nie ma to znaczenia, chodzi mi o to żeby konto było uznane za aktywne ) Gwarantuje że po zarejestrowaniu się zapłace. Co do płatności to gdy już sie zarejestrujecie podajcie mi swoje konto paypal. Ewentualnie Perfect Money- tu moge zapłacić 0.3$ gdyż dysponuje dolarami w PM. Jak ktoś nie ma tych procesorów płatnicznych to ewentualnie przelew wykonam na konto bankowe.

Nie sugerujcie się moim 60 % ostrzeżeniem gdyż to z powodu wklejania reflinków na forum, co zostało uznane jako spam



RE: 1 zł za rejestrację - Dany_02 - 23-12-2015 12:26

Napisz na PW jak będziesz co to za program Smile


RE: 1 zł za rejestrację - cky - 23-12-2015 13:38

Również proszę o PW z info co to za program

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


RE: 1 zł za rejestrację - anakonda123 - 23-12-2015 16:11

pisz pw "_


RE: 1 zł za rejestrację - anakonda123 - 23-12-2015 19:35

zarejestrowałem się... od 3h czekam na obiecaną 1złotówkę - użytkownik w tym czasie był 2 razy online


RE: 1 zł za rejestrację - Lukasz5555 - 24-12-2015 14:38

Ogłaszam wszem i wobec ,że temat jest wstrzymany gdyż zebrałem odpowiednią liczbe chętnych. Iformuje też ,że wszyskim tym co się zgłosili zapłaciłem i nigdy nikogo nie okradłem. Moje warny dostałem za nieprzestrzeganie regulaminu forum, np:wklejanie reflinków, ,,spam'' itp. Użytkownik ,anakonda123' dostał swoje 1zł , mogło sie zdarzyć tak że kasa nie doszła od razu. Jakbym wznowił temat i nadal szukał osób dam znać tutaj bądź też stworze nowy. Wesołych Świąt Smile


RE: 1 zł za rejestrację - anakonda123 - 27-12-2015 06:23

Kasa doszła Wink


1 zł za rejestrację - surfer0700 - 02-03-2016 11:01

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.