Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowana płatność na 3 tygodnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Zablokowana płatność na 3 tygodnie (/Temat-Zablokowana-platnosc-na-3-tygodnie-126031)



Zablokowana płatność na 3 tygodnie - Money. - 22-12-2015 14:40

Cześć, jakieś 3 miesiące temu założyłem nowe konto PP i od tamtego czasu wszystkie przychodzące płatności mają taki komunikat:

"Pamiętaj, aby dodać dane wysyłki lub śledzenia przesyłki. Ta płatność będzie zablokowana do (tutaj data). Środki mogą być dostępne wcześniej, gdy upewnimy się, że transakcja przebiegła pomyślnie."

Wie ktoś co zrobić, żeby nie musieć za każdym razem tego odczekiwać? Na starym koncie PP tego nie miałem :/


RE: Zablokowana płatność na 3 tygodnie - jamroczik - 22-12-2015 17:50

Możesz je zweryfikowac karta/bankiem, albo odczekac, po x transakcjach zniknie samo.


RE: Zablokowana płatność na 3 tygodnie - Money. - 22-12-2015 18:10

Mam zweryfikowany bank. Może trzeba jeszcze kartą, może zniknie po jakimś czasie jak mówisz.