Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa (/Temat-Wbij-swoja-strone-do-TOPki-Google-SEO-u-Alfonsa-125961)

Strony: 1 2 3


Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - alfonsPL - 20-12-2015 19:13

Cześć!
Jakiś czas temu już wrzuciłem tu tego typu temat, ale poprosiłem o jego zamknięcie z racji na niedopięcie projektu na ostatni guzik. Dziś - po około dwóch miesiącach, wracamy z podwojoną siłą.


[Obrazek: 11IYi29.png]

Screen od naszego klienta (działamy od 3 miesięcy):

Screen [kliknij aby zobaczyć]

A to tylko przykład. Wiele osób zarabia także na CashInPills, portMMO i w dziesiątkach innych sieci!

Nie masz pomysłu na stronę? Zerknij: http://zarabiam.com/Temat-Nisze-pod-ktore-warto-zalozyc-strone-126048


Oferujemy profesjonalne SEO dla Twojej dowolnej strony pod PPA, Suby, Premium, własną firmę lub programy partnerskie itd.

[Obrazek: KDoBUFq.png]

Reprezentuję grupę ludzi zajmujących się tego typu działaniami od lat. Możesz nam zaufać.

[Obrazek: x3Ebrqd.png]
  • Zwiększenie sprzedaży
  • Zwiększenie ruchu na stronie
  • Więcej leadów
  • Więcej klientów
  • Optymalizacja strony

Dlaczego akurat my?

To proste - jesteśmy SKUTECZNI. Osoby, które nam zaufały i dały odpowiedni czas na działanie, dziś w swojej branży są na szczycie wyszukiwarek.

Twoje nisze nie są podawane dalej i nie są wykorzystywane przez nas - zależy nam na dobrej opinii.

Cena za cały miesiąc pozycjonowania waha sie od 50 do 200 zł w zależności od trudności fraz! Twoja strona będzie stabilnie utrzymywała się w TOPce, ponieważ wszelkie backlinki - nawet po zrezygnowaniu z dalszej opłaty, zostaną na stronach (nie będą dodawane kolejne). Cena za następny miesiąc może się zmieniać, o czym informujemy kupujących tydzień przed końcem opłaconego miesiąca.

Sposoby płatności: Przelew tradycyjny, natychmiastowy, PayPal, Paysafecard, Skrill


KONTAKT GG: 53237347 LUB PW


Na życzenie wystawiamy faktury.

Na co czekasz? Zacznij zarabiać - na spam przez FB już nie ma co liczyć Wink


Mile widziane opinie osób, z którymi współpracowaliśmy.


RE: Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - Corso - 21-12-2015 20:01

Po miechu byłem w topce


RE: Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - alfonsPL - 22-12-2015 16:15

@Corso - Dzięki za udaną współprace i liczę na dalszą Wink

Pozostałych też zapraszam, przez Stonogę będzie Wam ciężko na fb - może warto rozszerzyć działalność? Lol


RE: Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - Noozer - 22-12-2015 19:48

Napisałem na gg Smile


RE: Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - alfonsPL - 22-12-2015 19:55

Odpisałem wszystkim na GG, jeśli kogoś przez przypadek pominąłem - prosze sie przypomnieć Wink


RE: Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - bartheez - 22-12-2015 20:44

Jak wygląda to cenowo przy wybiciu stron pod fraze gry online, darmowe gry online, gry dla dzieci?


RE: Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - alfonsPL - 22-12-2015 20:49

(22-12-2015 20:44)bartheez napisał(a):  Jak wygląda to cenowo przy wybiciu stron pod fraze gry online, darmowe gry online, gry dla dzieci?

Dokładną wycenę mogę przedstawić na PW po otrzymaniu linku do strony, natomiast frazy, które podałeś są wysoko-konkurencyjne, czyli cena oscylująca z maksymalną u nas kwotą 150 zł za cały miesiąc pozycjonowania.


RE: Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - bartheez - 22-12-2015 20:58

Czyli płacę co miesiąc 150 zł miesięcznie, po jakim okresie widać efekty? Istnieje możliwość płatności za efekty?


RE: Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - alfonsPL - 22-12-2015 21:01

(22-12-2015 20:58)bartheez napisał(a):  Czyli płacę co miesiąc 150 zł miesięcznie, po jakim okresie widać efekty? Istnieje możliwość płatności za efekty?

Zapraszam do kontaktu na PW lub GG - każdy przypadek jest inny i rozpatruje je indywidualnie.


RE: Wbij swoją stronę do TOPki Google! - SEO u Alfonsa - alfonsPL - 23-12-2015 17:36


Życzę wszystkim naszym klientom Wesołych Świąt i jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach, a co za tym idzie - WYSOKICH zarobków! Smile


[Obrazek: christmas_tree256.png]