Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka (/Temat-AppKarma-Dorob-sobie-na-android-ios-Pierwsza-porzadna-apka-125910)

Strony: 1 2 3 4


AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - Make it - 20-12-2015 10:33

Witam serdecznie
Chcialbym polecic aplikacje : AppKarma
Można dorobić sobie kilka $$$ na Androidzie nie poświęcając wiele czasu

Stawki dla PL
Of 60 - 360 coins za apke bb

Dodatki ; Quizy
50-200 coins za odpowiedz na pytanie
Na dzien dzisiejszy są 2 = 100 coins

Za wpisanie invite code : nadziar +300-500 coins

Minimum do wypłaty : 3$
Czas realizacji wypłat ; około 1 godzina

VPN ( ostrożnie z nimi ) : TunnelBear
Stawki na uk 100-250 coins

Dodatkowo ciekawą funkcją jest również taka że jeśli włączymy apke po 24 godzinach dostajemy dodatkowe punkty !
10 pkt x 2 drugiego dnia = 20 coins za przetrzymanie apki
10 apek = 200 coins następnego dnia

Apek jest sporo i cały czas jakieś dochodzą

Na plus jest brak offerwalli , ofert idą od nich i natychmiastowo konwertują


Invite code ( free punkty ) : nadziar lub ak423 (jak pierwszy nie wejdzie )

Zapraszam !

Link do pobrania ( jak nie chcesz w google play szukac ) http://xkr.ma/m/J4q0VJJssp


RE: AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - kondekon12 - 20-12-2015 10:35

Tylko... Ile coins to ile $? :|


RE: AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - Make it - 20-12-2015 10:36

3$ = 4000 coins więc całkiem nieźle


RE: AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - kondekon12 - 20-12-2015 10:38

Ściągam idzie z Twojego kodu Wink


RE: AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - Make it - 20-12-2015 10:40

Dzięki , mamy tam oferte na jakąś gre za 360 coinówc
Jakby co potem wrzuce screena z jej wykonaniem ( edytujcie go troche źeby sie nie skapneli ) to sami do 6 tego nie bedziecie musieli dobijać

Wybaczcie kaleczenie języka aczkolwiek z telefonu średnio sie piszec


RE: AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - kondekon12 - 20-12-2015 10:52

App of the day - 200pkt ściągnąłem i nic tak samo było z inna


RE: AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - Make it - 20-12-2015 10:53

Adblock Wyłączony ? Jeśli Tak To Poczekaj Chwile I Ją Uruchom , Jak Nie Zadziała To Odinstalujc, Na Nowo Przez Apke , Po Sciagnieciu Odczekaj 5-10 Sek I Uruchom
Po 2-3 Sek Uslyszysz Powiadomienie Push Ze Zaliczylo


RE: AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - kondekon12 - 20-12-2015 11:02

Dalej to samo... Kurcze. Nie mam adblock. Uruchamiam wchodzą w ofertę. Odczekuhe te 3 sek pobierać czekam 10 sek i Uruchamiam i czekam i nic


RE: AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - Make it - 20-12-2015 11:04

App of the day 1 ( 80 coins ) mi zaliczyło
App of the day 2 też , przeglądałem apke przez kilkanaście sekund ( olx sie ttrafiło )
Po ok 2-3 min mam powiadomienie push że coiny dotarły

Dzisiejsze topowe apki moim zdaniem
app of the day 1 i 2 ( 200 coins )
Tchibo : 132 coins
330 coins w kilka sekund

Jako że używam wiele apek nie mam natłoku dobrze płatnych sztuk ( +200-300 / apke ) ale dla nowych to nie powinno być problemem

W swojej histori widze że nie tylko mi te apki zlicza bez problemów


RE: AppKarma - Dorob sobie na android / ios , Pierwsza porządna apka - kondekon12 - 20-12-2015 11:39

Mi żadnej z tych nie zliczylo ^^ no cóż później spróbuje z tel a nie z tabletu