Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane (/Temat-Wszelkie-watpliwosci-dotyczace-podwyzki-cen-nagrod-Rozwiane-1259)

Strony: 1 2


Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - BartuS - 30-01-2010 10:02

Dziś czytając FAQ na lockerz.com znalazłem:

ANG:

Cytat:Why is Lockerz giving away prizes at low levels on PTZ Place?

We set PTZ very low to thank our earliest members for helping us build the site. Beginning in early 2010, PTZ values will increase by 4x on average because there will be many more ways to earn PTZ than ever before. Even with the PTZ increase, prizes will still be very attainable for the active Lockerz member.

POL:

Cytat:Dlaczego lockerz rozdaje nagrody w tak małych cenach w PTZ Place ?

Ustawiliśmy PTZ Bardzo nisko, aby podziękować najmłodszym użytkownikom zbudować stronę. Wkrótce we wczesnym 2010, ceny w PTZ wzrosną 4x, ponieważ będzie mnóstwo dróg do zdobycia PTZ, niż wcześniej. Gdy ceny PTZ wzrosną, nagrody będą bardzo osiągalne dla Aktywnego użytkownika Lockerz.com


A więc podwyżka będzie 4x nie więcej !!!


RE: Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - Bolt - 30-01-2010 10:08

No nie wiadomo to może być stary FAQ i jeszcze nie zmienili no ale miejmy nadzieję że to prawda Big Grin Nie chce płacić potem za psp 1600PTZ Smile


RE: Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - BartuS - 30-01-2010 10:34

Skąd ludzie wzieliście info nt. 8x, 6x ?


RE: Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - Bolt - 30-01-2010 11:13

Był temat ale nie mogę go znaleźć i takie sluchawki za 175PTZ potem kosztowć będą 1000PTZ a więc +- x8 w górę chociaż zawsze lepiej x4 Smile


RE: Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - Draker - 30-01-2010 11:32

http://lockerzlist.pl/other/images/articles/9.jpg

Te słuchawki kosztują teraz bodajże 125 ptz, a na powyższym obrazku widzimy, że aby je zdobyć trzeba będzie zapłacić 1000 ptz, więc cena dokładnie x8 Smile


RE: Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - BartuS - 30-01-2010 12:47

Napisałem do Lockerz.com i napisali, że ceny będą x4. Z powodu tego wycieku zmienili pewnie ;p


RE: Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - Przemcioslaw - 30-01-2010 13:19

Jeśli bedzie możliwość zdobycia 4 x więcej punktów dziennie to defakto nic się nie zmienia Smile


RE: Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - QoorChuck - 30-01-2010 13:53

Chyba nie wierzycie w co mówicie. Nie wyrobili by się z dostarczaniem tylko nagród jak by wystarczyło tylko 4x więcej i nagrody dostępne cały czas.

Poza tym nie wiadomo, czy będą nagrody za free czy tylko będzie można obnizyc cenę (patrz słuchawki!), ma ktoś jakieś info?


RE: Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - WalkmaN - 30-01-2010 14:40

moim zdaniem to jest super sprawa, mozna kupywac przedmioty za nawet 50% jestem zadowolony Smile


RE: Wszelkie wątpliwośći dotyczące podwyżki cen nagrod - Rozwiane - QoorChuck - 30-01-2010 15:09

(30-01-2010 14:40)WalkmaN napisał(a):  moim zdaniem to jest super sprawa, mozna kupywac przedmioty za nawet 50% jestem zadowolony Smile

+cło + vat+ koszt przesyłki (albo ptz za przesylke)