Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting pod blog z mp3, filmami itp.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting pod blog z mp3, filmami itp.. (/Temat-Hosting-pod-blog-z-mp3-filmami-itp-125886)



Hosting pod blog z mp3, filmami itp.. - kyniu6 - 19-12-2015 18:50

Hejka,
Chcę zrobić bloga z linkami do muzyki, gier, filmów itp. Tylko linki do zewnętrznych serwerów., bez trzymania niczego u siebie.
Gdzieś za granicą wyczytałem, że do takich celów najlepiej kupić serwer offshore+dodać anonimowość domeny (opcja dostępna np. w godaddy).
Co o tym myślicie? Czy jest potrzeba aż tak się kryć, czy np. zwykły hosting + ukrywanie whois w domenie wystarczy?


RE: Hosting pod blog z mp3, filmami itp.. - kyniu6 - 21-12-2015 18:29

Nikt nie wie?


RE: Hosting pod blog z mp3, filmami itp.. - aero2 - 21-12-2015 18:33

Nie znam się za bardzo, ale w Polsce lepiej nic nie kupuj do takich rzeczy, bo nie dość że cię z łatwością namierzą, to jeszcze z łatwością będą straszyć.


RE: Hosting pod blog z mp3, filmami itp.. - linoskoczek - 21-12-2015 18:50

Któryś sąd wyższej instancji dał kiedyś wyrok, że umieszczanie filmów w embedach nie jest niezgodne z prawem. Ja natomiast bym i tak nie ryzykował i kupił offshore z domeną zakupioną również u jakiegoś offshorowego dealera i nie musiałbym się niczego obawiać.
Anonimowość domeny typu te w GoDaddy są tylko powierzchowne. Jak będzie trzeba to i tak podadzą Twoje prawdziwe dane, tylko najpierw będa musieli wysłać stosowne pismo do GoDaddy.


RE: Hosting pod blog z mp3, filmami itp.. - kyniu6 - 23-12-2015 22:24

Ok dzięki za odpowiedzi.