Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak promować bloggera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak promować bloggera (/Temat-Jak-promowac-bloggera-125884)



Jak promować bloggera - Zbieramnaboxa - 19-12-2015 18:15

Są może jakieś sposoby? Bo dodaje posty i mało wyś maja ;3


RE: Jak promować bloggera - selfie - 19-12-2015 18:26

(19-12-2015 18:15)Zbieramnaboxa napisał(a):  Są może jakieś sposoby? Bo dodaje posty i mało wyś maja ;3

Pisać ciekawsze treści? Smile


RE: Jak promować bloggera - Money. - 19-12-2015 18:36

Chociaż masz 4 posty to widać, że chcesz szybko zarobić.. o 12 pytałeś czy jak dodasz posty na bloggera to czy ludzie będą wchodzić.
Minęło 6 godzin, a ty już chcesz bez promowania wejścia na stronę. Pomyśl, że tak się nie da. Idea


RE: Jak promować bloggera - Zbieramnaboxa - 19-12-2015 18:49

Nie odbierzcie mnie tak Wink Po prostu myśle czy wszystko ok jak post o 3 w nocy miał tyle wyświetleń co teraz Wink Pozdrawiam


RE: Jak promować bloggera - szykiryki - 19-12-2015 20:26

Takie małe porównanie:

Założyłeś firmę, wydrukowałeś ulotki reklamowe. Ulotki leżą w domu, a Ty głowisz się nad tym, dlaczego nie masz klientów...
Wie o Tobie jedynie drukarnia oraz urzędy, w ktorych dokonałeś rejestracji DG.

Promuj gdzie tylko się da: na innych blogach o podobnej tematyce, na facebooku (przyda się założenie FP w temacie bloga), na stronach, forach, youtubie...
Ruch sam się nie wygeneruje, zwłaszcza na początku.


RE: Jak promować bloggera - pointsmaster - 19-12-2015 22:25

(19-12-2015 18:49)Zbieramnaboxa napisał(a):  Nie odbierzcie mnie tak Wink Po prostu myśle czy wszystko ok jak post o 3 w nocy miał tyle wyświetleń co teraz Wink Pozdrawiam

Wiem o czym mowisz. Tez prowadziłem (i niby wciąż prowadzę) bloga na blogger. Wątpie w jakiekolwiek wyswietlenia, w pierwszych dniach nawet mimo ciekawych tresci. Zrodlem ruchu mogłoby być promowanie go na forach lub na FanPage. Co do wejść które widziałeś. Na tej platformie (mozliwe, ze na innych tez) każdy opublikowany post ma 10 wejsc w ciagu kilku sekund/minut od publikacji i są to prawdopodobnie boty googla. Pozdr i powodzeniaSmile


Odp: Jak promować bloggera - Sahya - 19-12-2015 22:29

Tak to są jakieś boty. Dużym plusem bloggera jest to że jest on powiązany z Google i łatwiej się go pozycjonuje. Można by powiedziec, że blog "żyje własnym zyciem".


Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Jak promować bloggera - Zbieramnaboxa - 20-12-2015 00:35

Początki najgorsze - ale jak sie uda wypromować to potem z górki !
Dzięki panowie za pomoc!


Jak promować bloggera - piotrekprorok - 20-12-2015 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.